Jaké jsou trendy v manikúře pro léto 2024?

Napsal

Léto je za dveřmi a kromě nového outfitu byste se měli zaměřit také na vzhled svých nehtů. Jaké trendy budou kralovat oblasti manikúry letos v létě? Přinášíme vám žhavé tipy na ty nejlepší z nich.

Jaké jsou trendy v manikúře pro léto 2024?

Nehty jsou vizitkou každé ženy

Nezáleží na tom, zda pracujete rukama nebo v kanceláři. Pěstěné a udržované nehty jsou vizitkou každé ženy. Proto si vždy najděte čas na jejich úpravu. Aby vaše nehty vypadaly zdravě a reprezentativně, zaměřte se na to, co jíte a věnujte jim také dostatečnou péči. Kromě kvalitních laků na nehty se neobejdete ani bez pečujících olejů a krémů. A jakou barvu laku zvolit letos v létě? Toto jsou ty nejžhavější trendy seřazené od těch nejpřirozenějších až po ty nejextravagantnější.

Přirozená francouzská manikúra

Tou vůbec nejpřirozenější barvou pro nehty je růžová. Pro ženy, které nerady experimentují, máme zcela jednoduchý tip: vsaďte na moderní francouzskou manikúru. Jak vypadá? Místo kontrastu mezi bílou a růžovou zvolte pouze růžový odstín. Lak by neměl být příliš krycí a pod ním by měla vykukovat přirozená barva vašich nehtů a bílé špičky.

Kovový trend

Milujete stříbrné a zlaté odstíny? Nehty nalakované průhledným lakem doplňte o stříbrné či zlaté špičky. Tento trend je poměrně jemný, elegantní a hodí se ke každému oblečení. Abyste barvu konečků nehtů sladili se svým lookem, vsaďte na ladící barvu náušnic, prstenů i náhrdelníků.

Pastelové barvy

Oblíbené budou toto léto také pastelové laky na nehty. Umírněného vzhledu nehtů docílíte použitím pastelové růžové, odvážnější z vás mohou sáhnout po pastelové modré či zelené. Pastelové nehty vypadají báječně v kontrastu s opálenou pokožkou a hodí se jak k moři, tak i na chalupu.

Červená v hlavní roli

Nedáte dopustit na naprostou klasiku a vaše nehty mají celoročně červený odstín? Nadčasová klasika bude samozřejmě trendy i letos. Pohrát si ovšem můžete s odstínem červené. Populární je třešňově červená i červená s nádechem do oranžova.

Nebojte se zazářit

Držet se při zemi není nic pro vás a raději ke svým nehtům strháváte pozornost? Vsaďte na kamínky. Malé a lesklé kamínky si na nehty dokážete aplikovat také svépomocí a nemusíte se kvůli tomu vydávat do salonu. Barvu a počet kamínků na jednotlivých nehtech si určujete sami. Nezapomeňte ovšem na závěrečnou vrstvu průhledného vrchního laku.

Květinové vzory

Nebojíte se pozornosti a chcete dát všem ve svém okolí najevo, že milujete léto a květinové vzory? Na pastelový základ si nechte namalovat květiny. Oblíbenou variantou jsou sedmikrásky, které vám zvládnou na nehty namalovat i vaše kamarádky. Za náročnějšími 3D květinovými motivy se vydejte do nehtového salonu.

Hrajte si s duhou

Nejste fanoušky květinových motivů, ale lákají vás extravagantní a zajímavé nehty? Co takhle si pohrát s barvami duhy? Každý nehet si můžete nalakovat jinou barvou a vytvořit tak skutečnou duhu, případně si na průhledný lak nanést výrazné barevné konce. Na každý nehet samozřejmě v jiné barvě.

Aura nails

Od loňského roku se stále drží v kurzu také takzvané aura nails. Pojmenování tohoto trendu by snad ani nemohlo být trefnější, protože nehty skutečně vypadají, jako kdyby z jejich středu vycházela jakási aura, jež je obklopena další barvou. Aura nails se často doplňují hvězdičkami a jsou zkrátka a dobře k nepřehlédnutí.

Věnujte svým nehtem před létem i během něj zaslouženou péči a rozhodněte se, jaké trendy letos vyzkoušíte. Na své si přijdou milovnice minimalismu a tradice, ale také ti, kteří chtějí ke svým nehtům přilákat pozornost a nebojí se experimentovat s barvami.

Zdroj textu: www.cosmopolitan.com, www.vogue.co.uk

Zdroj foto: www.freepik.com

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *