Jak získat krásné a plné rty

Napsal

Jak získat krásné a plné rtyKrásně zdravé a plné rty – to je sen snad každé ženy. Pokud takové rty máte je zřejmé, že se citíte nádherněji a smyslněji než ty, které mají rty úzké a nevýrazné. Zvětšení rtů je ve většině případech prováděno formou kosmetických operací, jako je kolagen, nebo vytetování obrysu. Tyto metody jsou však drahé a představují spoustu rizik. Extrakrása vám nabizí průvodce, který udělá vaše rty krásné i bez operací.

Správný make-up je hlavním klíčem k dosažení perfektních rtů. Pokud i vy toužíte mít vaše rty nabobtnalé a plné, omyjte je teplou vodou a poté je opatrně osušte ručníkem nebo hadříkem. Své rty můžete očistit i tak, že si vezmete kartáček na zuby a jemným třením očistíte.
Nezapomínejte, že linie vašich rtů by měla zůstat přirozená. Pokud si rty líčíte, používejte takové kosmetické produkty, které odpovídají vašemu přirozenému odstínu rtů. V nejčastějším případě se jedná o tužky na rty. Dbejte na to, aby byla tužka vedena skutečně po okrajích rtů a né někde vedle. Pokud se vám stane, že tužkou přetáhnete, jednoduše použijte vatový tampónek a zbytek tužky setřete. Potom barvu rozetřete lehce prstem do středu rtů – budou tak působit tónovaně, matně a přirozeně.

Další krok ke krásným rtům se nazývá lesk na rty. Pokud chcete své rty učinit plnější, je toto dobrý pomocník. Používejte vždy jen malé množství lesku, abyste nepůsobila jako cukrová panenka. Nakonec můžete použít perleťovou rtěnku, kterou nanesete do středu na spodní ret. Tento postup vaše rty zvýrazní a dodá jim pocit plnosti. Nikdy nepoužívejte tmavé odstíny rtěnek a lesků pokud usilujete o kypré rty. Světlé odstíny a lesk vytvoří z vašich rtů krásně nadýchané bochánky, kdežto tmavé barvy je stahují k sobě a vytváří je užší.

Krom lesků, rtěnek a správného čištění můžete své rty napumpovat také tím,  že se zbavíte přebytečné odumřelé kůžičky. Alespoň dvakrát týdně své rty vydrhněte směsí obsahující med a vazelínu, která rty hydratuje.
Krom toho můžete použít i skořicový olej, který podporuje krevní oběh – tím pádem budou vaše rty červenější a plnější. Aplikujte pouze kapku oleje na rty. Přebytečný olej může způsobit pálení. Mějte také na paměti, že až budete olej používat, zbytečně moc se neolizujte, protože si můžete způsobit závažnou alergickou reakci.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *