Jak si s partnerem užít Vánoce o samotě?

Napsal

Vánoční svátky jsou od toho, aby byli milovaní lidé spolu a užili si advent společně. Zkuste si letošní Vánoce užít tak trochu jinak a dejte více prostoru sobě a vašemu miláčkovi. Věřte, že chvíle plné vzrušení a společné intimity si budete pamatovat až do dalších Vánoc.

Češi jsou v užívání si Vánoc velmi originální a rádi si intimní blízkosti užívají právě o svátcích. Vedle vánočního úklidu a klasického shonu před samotným Štědrým dnem totiž nezapomínají ani na sexuální život. Nezapomeňte na něj ani vy a užijte si svátky naplno spolu s vaším partnerem. Užijte si chvíle pohody tak trochu jinak.

Připravte pestrý advent

Vedle pečení cukroví, nakupování a balení dárků si udělejte taky čas na sebe navzájem. Perfektním a zároveň uvolňujícím tipem je olejová masáž. Připravte masáž vašemu miláčkovi během jednoho z vánočních večerů. Nejenže se masáž stane skvělou předehrou pro vaše sexuální hrátky, také uvolníte jeho svaly a odplavíte veškerý stres z předvánočního chaosu. Vy i váš partner se tak budete cítit mnohem lépe a nebudete se stresovat v předvánočním čase.

Masážní olej a vonné svíčky patří k jedním z nejprodávanějších erotických dárků o Vánocích. Pořiďte i vy jeden z masážních olejů a uvidíte, jak se vaší lásce pod stromečkem rozsvítí oči.

Oblékněte se do sexy oblečku

Pokud chcete vašeho partnera opravdu mile překvapit, pak bude erotické spodní prádlo tou nejlepší volbou. Zapomeňte jeden večer na veškeré předvánoční úkoly a místo seznamu, s čím je třeba pomoci, připravte vašemu miláčkovi překvapení. Oblékněte si sexy spodní prádlo nebo si rovnou kupte odvážný vánoční obleček. Váš partner vám nadšení ukáže během pár minut a jistě vám vaši snahu oplatí.

Na Štědrý den pak můžete pod stromečkem vy objevit nový kousek do vašeho erotického šatníku. Tím vám váš partner jasně ukáže, že taková překvápka máte dělat častěji. Češi nejčastěji pořizují k Vánocům právě erotické prádlo, proto není divu, že je dnešní trh plný originálních a sexy kousků.

Proč je sex o Vánocích tak oblíbený?

Právě o svátcích se Češi milují nejčastěji za celý rok. Proč tomu tak je? Možná za to může ta pohodová atmosféra, kdy není třeba přemýšlet nad dalším dnem, a vy i váš partner můžete jednoduše vypustit pracovní i další úkoly. Pro uvolnění celé atmosféry pomáhá také alkohol, který je většinou po celé svátky podávaný. A svařák, slavnostní šampaňské nebo sklenka vína u intimní atmosféry rozsvícených svíček zkrátka umí zázraky.

Velmi prospěšný je vánoční čas také díky emocím, které vyplouvají na povrch. Všichni jsou si zkrátka o něco blíž a láska je ve vzduchu. Chyťte tuto příležitost za pačesy a užijte si každý takový moment blízkosti.

Nejčastěji si užíváme 25. prosince

Z průzkumů je zřejmé, že se partneři nejvíce oddávají sexu a intimnostem především na 1.svátek vánoční. V tento den, kdy už je po Štědrém dnu a vy nemusíte chystat žádné speciální chody ani připravovat stromeček a dárky, si užívá až čtvrtina Čechů. Podle průzkumu ale česká populace nemešká ani na samotný Štědrý den, přímo o Vánocích si užívá asi 20 procent Čechů. Podobně je na tom také poslední den v roce.

Co když je dům plný lidí?

Možná u vás nedochází k intimním chvílím o Vánocích především kvůli tomu, že na svátky je doma celá rodina. V takovém případě se nenechte odradit a domluvte se na milostných hrátkách dopředu. Naplánovaný sex sice není tolik vzrušující, je to ale mnohem lepší než se o něj ochudit.

Ať už se rozhodnete pro řádění během celého adventu nebo si užijete romantické chvíle ve dvou právě v noci po rozdání vánočních dárků, tyto chvíle určitě budou patřit mezi ty nejvíce uchované v paměti. Užívejte si společné intimity a vaše Vánoce budou o to krásnější.

Zdroj foto: www.freepik.com

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *