I o umělé řasy je třeba pečovat Na co nezapomenout?

Dlouhé a husté řasy jsou tajnou zbraní každé ženy. Může s nimi vypadat, bezbranně i svůdně, vášnivě i osudově. Proto po nich tolik toužíme. Naštěstí je dnes celkem snadné nechat si své nevýrazné řasy prodloužit a zahustit umělými. I náš pohled může být neodolatelně svůdný.

Když tedy už zainvestujete do umělých řas, samozřejmě si přejete, aby vám vydržely co nejdéle. K tomu je nezbytná správná péče. Pokud budete dodržovat pár jednoduchých pravidel, budete se ze svůdných hustých a dlouhých řas těšit dlouho.

Důležité jsou první dva dny

Pro důkladné zpevnění spojů je zásadní prvních48 hodin řasy nevystavovat vodě a vlhku, aby se spoje nerozlepily. Proto se vyhněte koupání a plavání v bazénu nebo dokonce v moři. Nedotýkejte se řas, nemněte si oči a nespěte na břiše s hlavou zabořenou do polštáře. Nepoužívejte mastné odličovací prostředky, ty by mohly lepidlo na umělých řasách rozpustit. Z toho důvodu se první dva dny nepoužívají ani řasenky, obsahují totiž i mastné složky. Pokud toto všechno dodržíte, budou spoje mezi vašimi přirozenými a umělými řasami dostatečně pevné, takže se postupně můžete vrátit k běžným aktivitám.

Tipy pro prodloužení trvanlivosti umělých řas

Řasenku sice můžete po prvních dvou dnech na řasy aplikovat, vyhýbejte se ale voděodolným řasenkám. Nejpepším řešením jsou speciální řasenky na prodloužené řasy, jejich složení spojům řas neublíží.

I nadále se co nejvíc vyhýbejte odličovačům na olejové bázi, zkuste třeba speciální vlhčené tampony. Můžete použít i pleťovou vodu bez alkoholu nebo obyčejnou tekoucí vodu.

Na rozčesávání řas používejte kartáček. Ten by vám měla v lepším případě dát vaše lash stylistka po aplikaci. Jestli ho nedostanete, prostě si ho kupte. Kartáček perfektně oddělí řady řas od sebe a dodá jim hustší vzhled.

Pokud chcete efekt hustých dlouhým řas zesílit a řasy vyživit, doporučuje se používat speciální sérum na prodlužované řasy.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *