Farna randí s Klusem

Napsal

Farna randí s KlusemJsou mladí, nadaní, v současné době bez partnerů a lidí je znají jako zpěváky populární hudby. O kom je řeč? O osmnáctileté zpěvačce Ewě Farne a pětadvacetiletém pěveckém kolegovi Tomáši Klusovi, kteří spolu už několik týdnů chodí. Společné mají nejen zaměstnání, ale také to, oba pocházejí z Českého Těšína.
Podle shodných informací, které uváděly různé internetové servery, je v minulých měsících s největší pravděpodobností sblížila práce na několika pracovních projektech.

Ewa o Tomášovi

– ve svém kalendáři má pečlivě poznamenaný den, kdy mezi ní a mladým zpěvákem přeskočila první jiskra v lásku

Tomáš o Ewě

– Tomáš o své partnerce říká, že je milá holka. Tuto skutečnost si mohl ověřit při prvním moderování předávání cen Anděl za rok 2011.

Předcházející milostné vztahy

I když jsou oba mladí, mají už své první zklamání v lásce, jak se zdá, za sebou. Pojďte se podívat, kdo jim zlomil srdce.

O Ewě Farne se nejdříve proslýchalo, že své srdce zaslíbila nadějnému zpěvákovi a semifinalistovi ČeskoSlovenské Superstar 2009 Janu Bendigovi. Zpěvačka ale tuto informaci nepotvrdila. Prý spolu pouze pracovali a o žádném bližším vztahu tedy nemůže být podle ní ani řeč. Pravdou ale je, že byla několik měsíců zamilovaná do muzikanta Narcise Tranema. Ten jí ale záhy podváděl s moderátorkou jedné soukromé televize Martinou Gavriely. Farna tak na nic nečekala a Marcusovi dala kopačky.
O Tomáši Klusovi bulvár vypátral, že v minulosti chodil například s herečkou Lenkou Zahradnickou, kterou můžeme znát nejen z divadelních prken, ale také z několika televizních seriálů, kde ztvárnila postavy se zajímavým osudem. Perličkou je, že Tomáš ji přebral zpěvákovi skupiny Nightwork a herci Vojtovi Dykovi.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *