Eva Mendes nafotí novou kampaň pro Calvina Kleina

Napsal

Eva Mendes nafotila novou kampaň pro Calvina KleinaPo roce, co krásná herečka Eva Mendes zapózovala v reklamní kampani pro návrháře Calvina Kleina nahoře bez, se rozhodla opět spolupracovat a spolu s modelem Jamiem Dornanem nafotí nadcházející celosvětovou reklamní kampaň pro Calvin Klein Jeans a nebude chybět ani spodní pádlo. Novou kampaň nafotí známý fotograf Steven Klein a fotografie se v časopisech a na billboardech objeví už v letošním podzimu.

“ S touto společností mám už dlouhý a stálý vztah a jsem opravdu nadšená, že své styky mohu opět rozšířit a být tak součástí nové reklamní kampaně Calvin Klein Jeans a Calvin Klein Underwear“ uvedla Mendes, která má z nabídky ohromnou radost. A kdo by také neměl, že? Eva zatím byla pouze Calvinovou modelkou při předvádení nové kolekce spodního prádla a vystoupila i jako aktérka v reklamě při propagaci nového parfému Obsession. Nyní tedy bude i nadále modelkou pro Calvinovi kampaně pro podzim 2009, dokonce i co se vůně Obsession týče.

V této době se však ke spolupráci se sexy herečkou vyjádřil i samotný model Jamie Dornan.

“ Pracovat spolu s úžasnou a sexy Evou pro obě kampaně bylo neuvěřitelné,“ řekl model, který tyto fotografie fotil například s topmodelkou Kate Moss.

Navíc reklama, na které Eva Mendes představuje novou vůni Obsession byla některými americkými stanicemi považována za tak sexy, že ji dokonce odmítly pouštět. Jiné naopak tuto reklamu dávají na své obrazovky až po dvanácte hodině večer. Úspěšná herečka si z této kritiky však nic nedělá, podle jejich slov jsou někteří Američané příliš „stydliví“,a tak reklamy cenzurují.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *