Elton John se stal otcem

Napsal

Elton John se stal otcemDlouholeté přání zpěváka Eltona Johna (63) a jeho partnera, kanadského filmaře Davida Furnishe (48) bylo mít dítě. A díky bohu, i tyto známé celebrity se konečně dočkaly.Společně na Štědrý den přivítali svého syna, který dostal jméno Zachary Jackson Levon Furnish-John, přičemž jméno Levon bylo zvoleno na počest amerického hudebníka Levona Helma. V exkluzivním rozhovoru pro UsMagazine Elton uvedl, že mít dítě bylo jejich největším přáním a teď, když se jejich přání vyplnilo, už k štěstí více nepotřebují.

„Cítíme se skutečně požehnaní a šťastní“.

Pár své životní přání realizoval díky náhradní matce, jejíž totožnost je však z důvodů přání obou rodiču držena v tajnosti.

Elton a David ušli skutečně dlouhou trať k vysněnému dítěti. Zatímco Furnish si přál mít dítě za každou cenu a jakýmkoliv způsobem, John váhal:

„Je mi 62 let a myslím si, že kvůli všemu tomu cestování a životu, který vedu, by možná nebylo správné dítě mít,“ uvedl slavný skladatel.

Nakonec pár na podzim minulého roku zažádal o adopci, během své návštěvy v ukrajinském sirotčinci, kde byli oba dva údajně naprosto okouzleni dvěma malými chlapci  – 14-měsíčním Levem a Artyomem, který byl však HIV pozitivní. Po jejich návštěve v sirotčinci se Elton rozhodl Leva adoptovat, avšak ukrajinské orgány Johnovi odmítly adopci schválit. Po tomto zjištění se však Elton a Furnish rozhodli malých chlapcům alespoň najít jiné náhradní rodiče.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *