Co o vás říká indiánský horoskop?

Napsal

Indiáni odjakživa ctili zvířata jako sobě rovné, a proto je indiánský horoskop založený právě na nich a přisuzuje lidem jejich vlastnosti. Díky indiánskému horoskopu tak můžeme zjistit, jaké zřejmé – a samozřejmě i skryté – vlastnosti jsme získali díky dnu našeho narození a zároveň je pro nás ukázkou toho, s čím se až po zbytek našeho života chtě nechtě budeme muset potýkat. Indiáni totiž věřili, že se v každém člověku ukrývá nějaký zvíře, jenž mu určuje nejen vlastnosti, ale i povahu a charakter. Stejně jako tomu je u každého horoskopu, i tomu indiánskému každý měsíc vládne jedno zvíře. Vy se prostřednictvím dnešního článku můžete dozvědět, co právě o vás říká indiánský horoskop!

Indiánsky horoskop

Indiánsky horoskop

Indiánský horoskop – co o vás vypovídá?

Zajímá vás, co o vaší osobnosti vypovídá indiánský horoskop? Jaké zvíře na vás vychází dle vašeho data narození? Jaké vlastnosti vám byly uděleny? To všechno vám prozradí následující řádky!

Sokol ( 21.3. 19.4.)

Lidé narození ve znamení Sokola se vyznačují přesností, statečností i moudrostí, kterou navíc korunují výborné pozorovací schopnosti. Dokáží si vážit i sebemenších maličkostí, především si ale váží sami sebe, díky čemuž umí zdolávat těžké chvíle s lehkostí tohoto slunečního ptáka. Překážky života je jen tak nezaskočí.

Pokud jste se narodili v tomto znamení, neměli byste se bát být odvážní a měli byste si všímat maličkostí, protože jedině tak si budete moci vážit sami sebe. Dejte si pozor, abyste svou neopatrností nepromarnili jedinečnou příležitost. Dokážete-li se na problémy života podívat z výšky sokola, pak dosáhnete volnosti světa.

Bobr (20.4. – 20.5.)

Kdo se narodil ve znamení bobra, pyšní se činorodostí, chytrostí a prozíravostí. Bobrům byly odjakživa přisuzovány lidské vlastnosti právě pro jejich šikovnost a stavitelskou dovednost. Lidé ve znamení bobra jsou tvořiví, soběstační, šikovní a ochotní pomáhat druhým. Radují se z vykonané práce a milují svobodu.

Narodili jste se v tomto znamení? Pak se naučte moudře využívat svou inteligenci, ze které můžete udělat svou největší přednost. Využijte i výborné komunikační schopnosti, které vám pomohou jak v osobním, tak i pracovním světě. Neomezujte se názory ostatních, udělejte si své vlastní.

Jelen (21.5. – 20.6.)

Vznešenost, moudrost a neskutečná životní energie – to jsou největší pilíře ve vlastnostech lidí narozených ve znamení jelena, který je považován za zvíře posvátné a moudré. Mimo jiné se lidé ve znamení jelena pyšní laskavostí, hbitostí a je jim přisuzováno zlaté srdce, které ale nejsou ochotní otevřít jen tak každému.

Jestliže jste narození právě ve znamení jelena, pak byste se měli naučit využívat svou životní sílu jak pro dobro své, tak pro dobro lidí ve vaší blízkosti. Naučte se jak dávat, tak i přijímat – jedině tak dosáhnete životní spokojenosti. Nebraňte se citlivosti, která vás čas od času úplně ovládne. Na škodu nebudou ani časté návštěvy přírody, kde se uklidníte.

Datel (21.6. – 21.7.)

Kdo se narodil ve znamení datla, ten rád pomáhá druhým lidem, ovšem ve skrytu duše je hodně zranitelný – i když to nedává najevo. Často sám sobě nasadí masku, aby okolí neukázal svou pravou tvář a neodhalil tak své pravé pocity. Lidé ve znamená datla mají problém okolí přiznat, že něco nezvládají nebo že je něco nad jejich síly.

Narodili jste se ve znamení datla? Pak se nebraňte citům, které vás často ovládají. Nepotlačujte emoce a to ani ty dobré, ani ty špatné. Užívejte si společnost svých blízkých a nesnažte se jich stranit – neumíte být sami. Rozdávejte lásku těm, kteří si to zaslouží, máte jí plné srdce, tak si jí nenechávejte sobecky pro sebe.

Losos (22.7. – 21.8.)

Velkorysí s obrovským kouzlem osobnosti – tak by se dali ve zkratce definovat ti, kteří se narodili ve znamení lososa. Často se jim stává, že jim lidé přisuzují namyšlenost, ovšem ne vždy je to právem. Lososi chtějí vládnout druhým, ovšem zároveň jsou ochotní přinášet za druhé oběti a nést za ně odpovědnost.

Jste-li narození ve znamení lososa, pak si pečlivě ochraňujte svůj partnerský život. Občas máte tendence pohrávat si s druhými, tak na to pozor. Jakmile se jednou zamilujete, pak je to z celého srdce. Zakládejte si na upřímnosti, kterou vyžadujte i od ostatních. Úspěchy se naučte oslavovat, ale nezáviďte je druhým.

Medvěd (22.8. – 21. 9.)

Pro lidi narozené v tomto znamení je typická síla, neohroženost, tvořivost a velká fantazie, která je často ovládá. Bývají spojováni i s opatrností, kterou se řídí jak v osobním, tak i kariérním životě. Jen zřídka dělají unáhlená rozhodnutí, naopak o věcech hodně přemýšlí, jsou svědomití a obezřetní.

Kdo se narodil ve znamení medvěda, ten by se měl snažit netlačit příliš na ostatní. Dávejte si pozor na to, aby se ve vás neprobudilo ono zvíře, které má tendence drtit přátelství a vztahy kvůli maličkostem. Zakládejte si na své síle, hrdost využívejte s mírou a svému okolí ukažte, že se ve vás skrývá i vznešenost.

Havran (22.9. – 22.10.)

Lidé, kteří se narodili ve znamení havrana, jsou vyrovnaní a to zvláště proto, že umí přijímat věci tak, jak jsou. I když je jejich okolí někdy považuje za podivíny, nic si z toho nedělají. Jejich nejtypičtější vlastností je činorodost, zároveň se vyznačují odporem ke všemu, co je jakýmkoli způsobem omezuje.

Narodili jste se ve znamení havrana? Pak si dejte pozor na svou citlivost a otevřenost, která by se vám ne vždy musela vyplatit. Nepodléhejte depresím, k nimž máte sklony a naučte se radovat ze života. Zároveň se snažte na své okolí nepůsobit pyšným dojmem, lidé by se pak mohli vyhýbat vaší společnosti a vy byste zůstali sami.

Had (23.10. – 22.11.)

Lidé narození v tomto znamení neumí dělat kompromisy, nerozeznávají dobro a zlo a vyznačují se skutečnou moudrostí. Rádi jednají na rovinu a přímé jednání vyžadují i od svého okolí. Jakmile jsou jejich blízcí v nebezpečí, jsou okamžitě připraveni jim pomoci a riskovat pro ně vlastní kůži.

Narodili jste se ve znamení hada? Pak si dejte pozor na svou touhu sami sebe přeceňovat, což vaše okolí nevidí rádo. Nebuďte tolik umanutí, čas od času poslechněte rady, které vám dává vaše okolí. Hledejte si k sobě člověka upřímného, který vám bude věrný.

Sova (23.11. – 21.12.)

Jestliže je člověk narozený ve znamení sovy, pak je pro něho typická schopnost za jakékoli situace udržet svěřené tajemství. Zároveň jsou známí pro svou nestrannost, dobromyslnost a lásku k hmotným požitkům, kterých si dopřávají dostatek. Nechybí jim vášeň a chuť užívat si života plnými doušky a to až do posledního dne.

Kdo se narodil v tomto znamení, ten by se měl vyhnout touze podvádět druhé, neboť potom si koleduje o to, že ostatní budou podvádět jeho. Často si něco nalháváte a potom jste zklamaní ze skutečnosti. Naučte se vnímat sami sebe, své blízké a zároveň i jejich bolesti, se kterými jim můžete pomoci. Darujte radu, bude vám vrácena.

Husa (22.12. 19.1)

Lidé narození v tomto znamení mají k životu racionální přístup a zakládají si na řádu, kteří pečlivě dodržují a to samé vyžadují i od svých nejbližších. Bezmyšlenkovitě si jdou za svým cílem a jsou schopni jít i přes mrtvoly. Chtějí mít jistotu jak v osobním, tak i kariérním životě, který je pro ně prioritou. Šťastní jsou jen tehdy, kdy dosáhnou kariérního vrcholu.

Jste-li narození ve znamení vydry, nezapomínejte na to, že existují i jiné věci, nežli jenom práce. Měli byste si čas od času najít čas i na zábavu a trochu si ten život užít. Odpočiňte si a nepřehánějte to, myslete na své zdraví. Nežádejte po svém okolí tolik uznání, mohlo by to jim být více než nepříjemné.

Vydra ( 20.1.-  18.2.)

Zvědavost a snaha udržet si odstup – to je definice lidí narozených ve znamení vydry, kteří jsou zároveň velkými dobrodruhy. Lidé v tomto znamení hledají v každém člověku to dobré a ke všem se snaží být přátelští. V případě, kdy je někdo blízký zklame, ztrácí v něho důvěru a je opravdu těžké získat ji zpět.

Jestliže jste se narodili ve znamení vydry, pak se nepřestávejte učit novým věcem a nové věci rovněž chtějte poznávat. Dejte si pozor na žárlivost, která patří mezi vaše neduhy, rovněž se snažte potlačovat hněv a nereagovat ukvapeně, čehož byste později mohli velice litovat. V lidech se snažte probouzet důvěru, vyplatí se vám to.

Vlk (19.2. – 20.3.)

Kdo se narodil v tomto znamení, ten je dobromyslný, srdečný a důvěřivý. Velmi často se bohužel stávají obětí těch dravějších, kteří jejich dobrosrdečnosti zneužívají. Není se čemu divit, že si proti svému okolí staví ochrannou zeď. Mají velkou fantazii, jsou tvořiví a rádi se věnují tajemným záležitostem, rovněž se vyžívají ve věcech, které jsou mimo hmotnou realitu.

Jste-li narozeni ve znamení vlka, potřebujete pro svou cestu životem člověka, který vás ochrání a stane se vaší oporou. Jakmile někoho takového najdete, budete schopni mu jeho ochranná křídla oplatit nekonečnou láskou a oddaností. Snažte se ostatním lidem naslouchat, pomozte jim v případě potřeby.

Share

Jsem moc ráda, že se mohu podílet na tvorbě tohoto webu. Je mi potěšením připravovat pro Vás články z nejrůznějších oblastí, pro něž čerpám informace ze svých vlastních zkušeností. Nejraději mám články na téma vztahů, módy, krásy a bytového designu. Psaní článků je mou vášní a třetím rokem i největším koníčkem. Jsem ráda, že se o to můžu s Vámi podělit :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *