Co o vás řeknou vaše sny. Ty sexuální

Napsal

Zdá se vám občas o tom, že se účastníte swingersparty? Znásilňuje vás kolega z práce? Jsou to zvrhlé sny, nebo je to klasické sexuální snění? A co to všechno vlastně znamená?intimate moments

Sexuální sny máme tu a tam každý. Obvykle se probudíte v podivném rozpoložení a přemýšlíte, co to mělo znamenat. Sexuální sny se zdají každému a důležité je, abyste věděli, že jsou spíše symbolické. Nevyjadřují tedy vaše reálné potřeby nebo tužby. O vaše touhy ale jde, ovšem ty skryté.

Mezi častými sny žen, se objevují sny o znásilnění. Nutno podotknout, že muž, který se ve snu objeví, je přitažlivý a odpovídá našim představám o ideálním partnerovi. Psychologové objasňují, že tento typ snů v podstatě znamená pouze skrytou touhu ženy, odevzdat se svému partnerovi (nikoliv nikomu cizímu), být při sexu zcela pasivní a nechat se ovládat. Sex si v té chvíli užívá, muž dělá vše, co si přeje ona (i když to tak vlastně nevypadá), nemusí přemýšlet o uspokojení partnera, ale pouze o sobě. Tyto sny vyplývají z povahy vztahu. V partnerském vztahu se totiž oba snaží maximálně si vyhovovat, vracet si potěšení, což platí i v sexu. Je tedy normální, že žena občas zatouží po tom, aby byla veškerá pozornost soustředěna pouze na ni.

V dalších a obvyklých sexuálních snech se objevuje sexuální zkušenost ženy se starším, nebo naopak mladším partnerem. Tyto sny se mohou objevit ve chvíli, kdy je žena v naprosto spokojeném, dlouhodobém vztahu, ve kterém vše funguje, ale funguje podle zaběhnutého scénáře. V podstatě žena skrytě touží, aby s partnerem zažili něco nevšedního. Aby mohla ještě čerpat nějaké nové zkušenosti.

Catwoman Carnival

Bavit se o snech, nebo ne?

Otázkou je, jak často se vám tento typ snů zdá. Pokud máte erotický sen jednou za dva měsíce, není nutné je s partnerem rozbírat. Pokud se vám ale zdají častěji, ukazuje to potřebu vaše touhy řešit. S partnerem můžete sny rozebrat. Budou jej zcela jistě zajímat podrobnosti a věřte, že se můžete dopracovat i k tomu, že sny zpestří váš sexuální život.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *