Co koupit jako dárek na rozlučku pro kamarádku? Tyhle tipy vám to usnadní

Vdává se vaše kamarádka? Pak je potřeba nachystat jí pořádnou rozlučku. Program necháme na vás, protože ten je vždy na zvážení celé skupiny a jejích zájmů. Rozhodně by však neměl chybět dárek pro nevěstu. Na tento den by měla dlouho vzpomínat a je hezké, pokud jí to nějaký drobný upomínkový předmět bude usnadňovat.

Koupit můžete jeden velký dárek za všechny přítomné dámy, ale každá může také přispět svou drobností, aby nevěsta měla památek více. To už je jen na vás. Pokud mají novomanželé svatební web, můžete se na něm inspirovat na nějaký dárek, který si oba přejí. Platí ale, že na rozlučce by se mělo myslet především na nevěstu.

Jaký dárek je ideální?

Zkuste pořídit něco, co bude mít nějaké praktické využití a nestane se z toho jen chytač prachu. Velmi oblíbená jsou trička na rozlučku nebo svatební župan, který nevěsta využije i později. Zajímavou možností bude rovněž nějaký zážitek, který si jako kamarádky můžete společně užít i po svatbě. Ideální bude wellness den či výlet někam do přírody či za kulturou.

Zkuste tyto tipy

Mezi oblíbené tipy patří například menší šperky v podobě náušnic, medailonku nebo náramku. Je jasné, že nebudete kupovat žádné drahé šperky, ale nějaká pěkná bižuterie bude jistě velmi dobrým nápadem.

Podobně radost udělá třeba zajímavý rámeček na svatební fotografii. Možná i díky vám si novomanželé hned po svatbě vystaví fotografii na poličku či na noční stolek.

Chcete-li být trochu kreativní, vytvořte společně moudrou knihu s radami nebo osobními vzkazy a přáními. Bude-li to od srdce a originální, zcela jistě ji potěšíte.

Něco, co si užijí oba

Zajímavou možností může být třeba i něco, co si novomanželé mohou užít společně. Víkend na nějakém hezkém místě či jen poukaz na návštěvu divadla nebo koncertu. Jistě budou po svatebních přípravách rádi za chvíli klidu a času jen pro sebe.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *