Cameron Diaz se prý pletou s Gwyneth Paltrow

Napsal

Cameron Diaz se prý pletou s Gwyneth Paltrow Krásná a úspěšná herečka Cameron Diaz (38) tvrdí, že je ve svém reálném životě často srovnávána s herečkou Gwyneth Paltrow (38). A zda to bere jako litchotku či ne, se dozvíte po přečtení celého článku.

Přesně podle očekávání je jasné, že herečka to bere jako kompliment, když ji lidé srovnávají nebo porovnávají s hvězdou filmu „Letuška první třídy“.

„Jsem vždycky moc šťastná, když mě lidé porovnávají ke Gwyneth Paltrow, protože ona vypadá opravdu, ale opravdu hezky i bez make-upu, a to je něco, co jsem si vždycky přála,“ řekla Cameron.

„Na Vánoce jsem byla u své maminky doma a jednou jsem zašla do obchodu s potravinami, kde jsem si koupila kávu a přišla ke mně žena a řekla mi: ‚Ó můj bože! Vypadáte přesně jako Gwyneth Paltrow. Je to vůbec možné?‘ A já jsem z toho měla radost a řekla jsem jí: ‚Je to možné. Moc vám děkuji, vážím si toho a beru to jako kompliment‘.“

Blonďatá herečka, kterou můžete znát z filmů, jako je „The Box“, „Mejdan v Las Vegas“ či „Zatím spolu, zatím živí“ randí s baseballovou hvězdou Alexem ‚A-Rod‘ a přiznala, že čím je starší, tím více lásky získává.

„Vím, že čím jsem starší, tím jsem šťastnější,“ řekla zdroji. „Vím o sobě víc, vím více o světě, o tom co chci a jak to získat. Moje představy o lásce se rozhodně změnily v průběhu těch let a neustále se vyvíjí. Nemám proto sice žádnou definici, ale ani mít nechci, protože když jdete do nějakého vztahu a začnete si plánovat jak co bude, pak je to většinou hodně krátké.“

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *