Candice Swanepoel: Anorexie?

Napsal

Candice Swanepoel: anorexie?Když se jihoafrická modelka Candice Swanepoel ve středu objevila na jedné akci v Los Angeles, kde předváděla společně se svými kolegyněmi novou řadu plavek značky Victoria’s Secret, všechny pobudila svou extra štíhlou postavou. Je možné, že trpí anorexií, nebo jsou to jen fámy?

Přes tu noc, kdy se Candice pohybovala na akci, si nešlo nevšimnout jejího štíhlého těla, které bylo pro mnohé opravdu šokující. Podle všech byla na akci mnohem hubenější, než na fotografiích, které byly pořízené před měsícem. Mnohá bulvární média začala spekulovat o tom, zda se s modelkou něco neděje. Například takový HollywoodLife.com označil modelku za “děsivě kostnatou”, kdežto CBSNews.com napsal “překvapivě tenká”.

Krásná blondýnka však veškeré zprávy vyvrací a prohlašuje: “Jsem zdravá a šťastná.”

Candice během akce, která se ve středu konala, stihla mnoho rozhovory. Své interview poskytla i médiu Holyscoop.com, jenž se jí zeptali, co ji udržuje tak štíhlou. A Candice odpověděla:

“Moje dieta? Stres a hodně cestování. Hodně jezdím na kole, boxuju. Jsem tím naprosto posedlá. Pomáhá mi to přenést se přes všechno, co cestování obnáší a také jsem silnější.”

Candice však v listopadu minulého roku prozradila, že měla problém si udržet váhu.
“Letošní rok je mým problémem si udržet váhu a svaly, protože mám opravdu plné ruce práce. Cestuji jako blázen, jsem hodně zaneprázdněná, možná právě proto jsem tak hubená.”

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *