Bruce Willis a reakce jeho kolegů na jeho odchod do důchodu

Napsal

Rodina Bruce Willise přišla s nečekanou zprávou – Bruce Willis odchází do hereckého důchodu. Hollywood se tak nyní loučí s jednou ze svých největších hvězd. A jak na novinku reagovaly hvězdy prostřednictvím sociálních sítí?

Smrtonosná past, Pulp Fiction a spousta dalších filmů v hlavní roli s Brucem Willisem patří dodnes mezi oblíbené kultovní trháky. Fanoušci, přátelé a osobnosti z herecké branže vzdali hold Willisově působivé kariéře poté, co vyšlo najevo, že herec odchází ze světa Hollywoodu kvůli afázii, kognitivní mozkové poruše, která ovlivňuje schopnost rozumět a vyjadřovat se tak, aby druhý porozuměl.

Legenda odchází do důchodu

Nedobrovolný odchod Bruce Willise z filmové ve věku 67 let otřásl Hollywoodem a také se dotkl jeho fanoušků po celém světě. Poté, co Rumer Willis a další členové rodiny včetně bývalé manželky Demi Moore informovali svět prostřednictvím Instagramu, že herec již kvůli své nemoci nemůže dál hrát, Willisova rodina byla zasypána láskyplnými zprávami a velkou podporou. Bývalí společníci, přátelé a také bývalí kritici vyjádřili dojemná slova, kterými Willisovi vzdali úctu.

Herecký kolega James Woods byl mezi prvními, kdo vyjádřil své zděšení: ,,Pokud milujete filmy, milujete Bruce Willise. Po celá desetiletí ztělesňuje vše, co definuje slovo zábava. Čest jeho milující rodině, která přišla s touto těžkou zprávou s důstojností a grácií. Mluvím za celý svět, když řeknu: Milujeme tě, Bruci.”

Seth Green na Twitteru napsal: ,,Tolik miluji Bruce Willise a jsem vděčný za každou postavu, kterou nám dal. Objetí a láska celé rodině – děkuji, že se o něj s námi všemi podělíte.”

Bruce Willis dokončil řadu filmových projektů

Smrtonosná past udělala z Waltera Bruce Willise, který se narodil v Idar-Oberstein v Německu, hvězdu akčního filmu v roce 1988. Poté následovala další smršť nezapomenutelných snímků, mezi které patří Poslední skaut, 12 opic, Šestý smysl, Armageddon, Sin City a mnoho dalších. Bruce Willis byl také hudebníkem, v roce 2000 získat také cenu Emmy za roli hosta v seriálu Přátelé. Přestože zpráva o konci jeho kariéry byla pro mnoho fanoušků šokem, říká se, že dokončil řadu filmů, než mu nemoc znemožnila pokračovat v práci.

Zdroj foto: pixabay.com

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *