Barbie nosí jedině růžovou

Napsal

Barbie nosí jedině růžovouJsi blonďatá? Jsi křehká uvnitř i navenek? Máš smysl pro odvážné modely a barvy? Jestli jsi na všechny tři odpovědi řekla ANO, pak právě tvoje osoba je určena k tzv. Barbie stylu. Že nevíš, co to je? Vzpomeň si na dětská léta, kdy jsi česala panence Barbie dlouhé vlasy a vybírala jí nádherné šaty. Moc se to od této představy neliší až na to, že krásné oblečení budeš nosit na svém těle.

Barbie styl vyznává i řada známých celebrit, které se díky zvláštnímu typu oblečení dostávají na první stránky bulvárních novin a oslňují tak na tisíce svých fanoušků. Dívkám toužícím po růžové barvě a blond vlasech jde převážně o to, vyčnívat z davu a stát se středem pozornosti širokého okolí. Tím okolím se samozřejmě myslí opačné pohlaví. Existují totiž kluci, jež světlá romantická barva doslova dráždí.

Pozor, barbie styl není ale vhodný pro každého. Nejlépe sluší mladým slečnám přibližně od 10 do 18 let. Pokud jsi starší a nemáš ve svém šatníku nic jiného než růžovou, můžeš některým lidem připadat, že nevíš, kolik ti je let. Tehdy ovšem určitě nebudeš stát o to, aby tě známí či cizí lidé označovali za barbie. Mladé slečny potřebují zvýraznit svou jemnou krásu a šmrnc. Proto existuje barbie styl, který nabízí široký sortiment oblečení i nejrůznějších doplňků.

Jak být správnou barbie?

V první řadě mají vyznavačky tohoto speciálního stylu jasno v tom, co je dnes na módním poli „in“. I když mají teorii opravdu zmáklou, často tráví dlouhý čas před svým šatníkem a řeší, co si obléct nebo čím model doplnit. S hlavou plnou starostí prohrabávají trendy pásky, růžové náramky, náušnice či sponky do vlasů.

Jak se správná barbie obléká?

Pokud někde potkáš dívku – barbie, na první pohled poznáš, že je elegantně oblečená podle poslední módy a barevně sladěná od hlavy až k patě. Na oblečení sice převažují odstíny růžové, ale dává si záležet také na originalitě, odvážném střihu i nápadným kombinacím. Základ oblečení tvoří růžové kalhoty, kraťasy, tričko, mikina, košile i kšiltovka. I když jdeš spát, můžeš být barbie. Skvěle se k sobě hodí růžové povlečení se stejně barevným pyžamem. Neboj se ani růžových plyšáků či růžové noční lampičky. Jen tak dáš ostatním najevo, že jsi skutečná barbie.

No není někdy fajn vidět svět prostě trochu růžověji? Trochu barevněji? Barbie styl přimíchá barvy do každodenních starostí, zvedne ti náladu a náladu všech okolo. V Barbie stylu budeš nepřehlédnutelná, sebejistá a sebevědomá. Pokud ti tento druh oblečení sedne, nemusíš už hledat nic dalšího. Konečně je tu něco, co tě uspokojí. Styl, ve kterém se najdeš. Barbie styl!

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *