Avril Lavigne se rozvádí s Deryckem Whibleyem

Napsal

Avril Lavigne se rozvádí s Deryckem WhibleyemPunková princezna a zpěvačka Avril Lavigne (24) údajně ukončuje manželství se svým manželem a též hudebníkem Deryckem Whibleyem (29). New York Daily News prohlásil, že jejich manželství má velké problémy, zvláště po tom, co nebyli v poslední době spatřeni pohromadě. Kromě toho strávila zpěvačka jeden z víkendů od Derycka odděleně.“ Chtěla se od Derycka dostat pryč a mít víkend pro sebe,“ uvedl zdroj z jejího okolí. 22.srpna byla Avril spatřena na pařbě v Southampton. Dále zdroj tvrdí, že navštívila tvrdou párty v celebritami oblíbené restuaraci Georgica, a to s velkým počtem mužských obdivovatelů.

Avril se prý obávala, že až párty začne, zda ji nevyfotí nějaký paparazzi. „Neustále běhala za fotografy a žádala po nich, aby jí ukázali fotografie, které pořídili.“ I přesto, že si své soukromí skoro pětadvacetiletá zpěvačka  střeží, další víkend byla zase v jiném Hamptons, kde protančila celou noc.

Avril Lavigne a Deryck Whibley uzavřeli sňatek 15.července 2006. Ke konci roku 2008 bylo jejich manželství v troskách, to však Avril později popřela: „Dělá mě šťastnou.“ V březnu 2009 se údajně jejich manželství dostalo znovu do problémů poté,co se pohádali v jednom z clubů v LA. Tato informace byla však zapomenuta hned po tom, co jeden ze zdrojů řekl, že oba dva “ se celou noc smáli a mazlili.“

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *