7 rad, které vám pomohou vypadat mladší

Napsal

Smíříte se s tím, že vaše tělo pomalu stárne a přijmete tak fakt, že už to lepší nebude, nebo se spolehnete na seznam našich rad, které vám pomohou vypadat mladší? Roky zapsané v občanském průkazu vám sice neubereme, ale můžeme vám poradit, jak si alespoň opticky nějaká léta odmazat.

Zub času se nemilosrdně podepisuje na každém z nás. První vrásky tak většina žen snáší velmi těžce. V následujících řádcích vám prozradíme hned 7 rad, které vám pomohou vypadat mladší. Někdy totiž není na škodu jít proti přírodě.

7 rad, které vám pomohou vypadat mladší

 1. Korektor pro rozjasnění

  S přibývajícím věkem naše pokožka pomalu ale jistě stárne a šedne. Zářivá barva je dávno pryč a z tváře se nám tak vytrácí život. Proto se nebojte sáhnout po korektoru, který naneste na vnitřní a vnější koutky vašich očí. Jednoduchý trik, který má skvělé výsledky.

 2. Pryč se suchým make-upem

  Používání suchého typu make-upu vám léta spíše přidá, nežli ubere. Proto je na místě jej zahodit a dát přednost lehčímu krémovému make-upu, který se velice snadno roztírá a pleti lichotí.

 3. Správná kombinace očních stínů

  Jakmile stárneme, projevuje se to na našem vzhledu. Především pak oční víčka klesají, což vůbec nevypadá dobře. Se zvadlými horními víčky vám pomůže správná kombinace očních stínů, kdy je dobré podél řas nanést světlejší odstín a horní víčko naopak ozdobit tmavším odstínem. Vaše oči se jakoby otevřou.

 4. Svůdné rty

  Až se na vaší tváři začnou podepisovat známky stárnutí, můžete pozornost vašeho okolí nasměrovat na vaše rty. Ty si natřete svým oblíbeným odstínem rtěnky a do středu spodního rtu naneste drobné množství lesku. Vaše rty tak budou působit plnějším dojmem.

 5. Netypické oblečení

  Se zajímavým outfitem můžete vypadat mladší. Přibývající věk vám rozhodně nerozkazuje , abyste se zaměřili na neforemné a barevně nevýrazné kousky oblečení. Nebojte se tedy vsadit na extrém a obléknout si něco se zajímavým a výrazným potiskem, vsaďte na oblečení s výstředním vzorem a nebojte se ani viditelných barev.

 6. Dekolt jako největší přednost

  Chcete-li pozornost vašeho okolí odpoutat od stárnoucí tváře a přilákat je na jinou část těla vsaďte právě na dekolt. S pomocí vhodně zvolené push-up podprsenky dosáhnete plného tvaru vašich ňader, čehož si všimne především opačné pohlaví.

 7. Luxusní hříva

  Vlasy jsou největším důkazem ženskosti a zároveň největší ženskou pýchou. Pokud chcete vypadat mladší, musíte o své vlasy pečovat a dopřát jim čas. Několik let ztratíte i tehdy, pokud vsadíte na objem, ten dokáže se vzhledem hotové zázraky. Investujte do pořízení kvalitní vlasové kosmetiky, ta vám práci hodně ulehčí.

Share

Jsem moc ráda, že se mohu podílet na tvorbě tohoto webu. Je mi potěšením připravovat pro Vás články z nejrůznějších oblastí, pro něž čerpám informace ze svých vlastních zkušeností. Nejraději mám články na téma vztahů, módy, krásy a bytového designu. Psaní článků je mou vášní a třetím rokem i největším koníčkem. Jsem ráda, že se o to můžu s Vámi podělit :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *