7 letních nápadů na stylizaci s šaty od TATUUM v hlavní roli

Netrpělivě vyhlížíte slunce, teplo a relaxaci? V myšlenkách už procházíte zlaté pláže, malebné uličky přímořských měst nebo vychutnáváte kouzlo letních večerů ve městě? To je znamení, že nastal čas na nový šatník! Právě teď vám představujeme sedm nápadů na stylizaci s využitím šatů od polské značky TATUUM.

Stylizace na pláž – volný styl s nádechem elegance

Představte si jemné, lněné šaty TATUUM, které jsou současně pohodlné, vzdušné a stylové. Vyberte model ve světlé, letní barvě, která skvěle zdůrazní opálení a bude kontrastovat s intenzivní modrou barvou moře. Přidejte k tomu pohodlné sandály, plážovou tašku a klobouk a vytvoříte tak ideální stylizaci na pláž.

Každodenní look do města – šaty a tenisky

Šaty TATUUM se také skvěle hodí pro městské stylizace. Vyberte model s zajímavým potiskem nebo v jednobarevném, ale výrazném odstínu. K tomu přidejte tenisky a efektní kabelku. Takový look je nejen pohodlný, ale také mimořádně módní.

Elegantní večer – šaty a podpatky

Pro večerní vycházku si vyberte elegantní, dlouhé šaty s výrazným vzorem, které zdůrazní vaši siluetu. Vyberte model z kolekce lněných šatů a doplňte podpatky nebo sandály na podpatku. Tato kombinace vám dodá sebejistotu a určitě přitáhne mnoho pohledů.

Look v boho stylu – šaty a střapce

Boho je styl, který nikdy nevyjde z módy. Vyberte dlouhé, volánkové šaty, ke kterým přidáte etnickou kabelku, sandály a šperky s přírodními kameny. Tento look je ideální pro hudební festivaly nebo večerní procházky.

Stylizace na piknik – šaty a klobouk

Vyberte lehké, krátké šaty, přidejte pohodlné sandály, velký klobouk a košíkovou kabelku – tak vypadá ideální outfit na letní piknik. Objevte plnou kolekci lněných šatů na webu TATUUM: https://www.tatuum.com/cs/zena/obleceni/saty/saty-len.

Kancelářský outfit – šaty a sako

Nesmíme zapomenout na práci – lněné šaty TATUUM jsou skvělé i pro kancelářský dress code. Vyberte model s jednoduchým střihem, přidejte elegantní sako a k tomu pohodlné baleríny nebo nízké sandály.

Relaxační víkend – šaty a džínová bunda

Poslední návrh to každodenní look na víkend. Vyberte volné šaty, ke kterým přidáte džínovou bundu a sportovní boty. Tato stylizace je skvělá pro rodinná setkání, vycházky s přáteli nebo nákupy.

Každý z těchto návrhů ukazuje, jak všestranný a univerzální může být šatní prvek, jako jsou šaty. Bez ohledu na příležitost, dobu dne nebo styl, který preferujete – šaty od TATUUM budou vždy dobrou odpovědí na otázku „co na sebe?“.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *