6 tipů na výběr letních šatů podle barev, které jsou v módě

Šaty jsou nepostradatelným kouskem v šatníku každé ženy. Jsou praktické, stylové a sexy. Dají se vybírat z celé řady barev, střihů a typů. Vybere si každá, ať už má ráda šaty s puntíky, proužky, květinami nebo jednobarevné. Záleží jen na tom, jaké se líbí právě vám. 

Výběr šatů také podřizujeme módním trendům.V takovém případě ale kriticky přemýšlejte, jestli nutně potřebujete každý módní výstřelek, nebo se raději spokojíte s kousky nadčasovými, za to takovými, co vám opravdu sluší. A jaké barvy jsou letos nejvíc in?

Tipy na barvy šatů pro letošní rok

  1. V roce 2021 si přijdou na své milovnice křiklavých barev. Barvou roku je křiklavě žlutá a metalicky stříbrná, a to i spolu. Slušet budou hlavně brunetkám, ale nikdy není napsáno, že si je nemůže dopřát blondýna. Jen je třeba zvolit vhodné (tmavší) doplňky, aby se rozbila světlá plocha.
  2. Kdo se na barvy roku necítí, může sáhnout po výrazné červené, tato sexy barva nikdy neomrzí. Dopřejte si ji, pokud ustojíte obdivné pohledy mužů, kdykoliv vyjdete na ulici.
  3. Ani v létě se nemusíte vyhýbat klasické černé barvě. Vyberte si malé černé z lehké prodyšné látky, šaty s volnějším střihem, které kolem vás budou povlávat při každém závanu větříku.
  4. Romantickým duším doporučujeme pastelové odstíny modré (baby blue), fialové (lila)nebo zelené (mentol). Barvy se spolu dají kombinovat a rozhodně se nemusíte obávat, že byste vybrali takovou kombinaci barev, které by se k sobě nehodily. Letošní trendy jsou velmi pestré a každý si určitě vybere podle svého.
  5. Letošním hitem v barevnosti jsou pudrové odstíny – od starorůžové po meruňkovou se jistě trefíte do té, která vám bude slušet. Zvlášť na transparentních látkách působí velmi žensky a luxusně.
  6. Sice nesluší každému, ale jestli patříte mezi ty šťastné, vsaďte letos na karamelovou barvu. Lehoučké dlouhé letní šaty v barvě karamelu je to pravé pro středomořské pláže.
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *