5 typických známek, které vám napoví, že váš vztah je jen o sexu

Napsal

Někoho jste potkala a začali jste se tak nějak pravidelně stýkat? Možná si říkáte, že váš vztah je na dobré cestě, ale víte jistě, že se jedná o skutečný vztah, nebo jen o sex? Možná vám napoví následující známky toho, že je něco jinak.

1. Téma vztah je tabu

Už jste od svého partnera slyšela větu, že se nechce vázat? Tak právě tento fakt dokazuje, že mezi sebou máte pouze vztah založený na sexu. Právě těmito slovy vám oznámil, že mu jde pouze o sex. A teď už je jen na vás, jestli takový vztah přijmete, nebo od něj dáte ruce pryč.

2. Po sexu mizí pryč

Jako dalším jasným znamením toho, že váš vztah je pouze o sexu, je to, že váš partner po sexu hned zmizí. I takto se dá vyjádřit, že o skutečný vztah člověk nemá zájem.

3. O společných chvílích si můžete nechat jenom zdát

Je jasné, že každý zamilovaný pár chce spolu trávit co nejvíce času, zejména na začátku vztahu, kdy je zamilovanost nejčerstvější. Takže takové společné večeře, rande, dovolené ke vztahu prostě patří. Jenže pokud váš partner tento fakt s vámi jaksi nesdílí, je jasné, oč mu jde nejvíce a jaký postoj má k vašemu takzvanému vztahu, nevztahu.

4. Váš partner nechcr poznat vaše přátele a rodinu

Tak schválně, už jste svého partnera představila své rodině a přátelům? Nebo se stále zdráhá se s nimi setkat? A jaké je jeho chování, když se náhodou se svými známými potkáte? Přemýšlejte.

5. Váš partner chodí s ostatními

A asi nejvíce jasnou známkou toho, že jste pro svého partnera pouze tou, se kterou si užije pár minut v posteli, je ta, že se setkává i s jinými ženami. Víc nic snad dodávat už nemusíme.

Jen vy sama se musíte rozhodnout, zda vám takový vztah vyhovuje nebo toužíte po skutečném vztahu se vším všudy.

Zdroj foto: pixabay.com

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *