4 tipy na zážitkové dárky pro muže

Napsal

Blíží se narozeniny vašeho bratra, tatínka, manžela nebo kamaráda? Lámete si hlavu nad výběrem vhodného dárku, který bude nejen originální, ale zároveň vkusný a doslova nezapomenutelný? Pak svou horkou kartu vsaďte na zážitkové dárky pro muže, které dotyčnému zaručeně utkví v paměti! Proč se znovu a znovu obracet na klasiku v podobě kosmetického balíčku nebo obálky s finančním obnosem, když máte jedinečnou příležitost překvapit? Darováním zážitku obdarovanému nejen ukážete, že jste si s výběrem dárku dali záležet, ale zároveň mu umožníte zažít na vlastní kůži něco, po čem třeba již dlouhý čas touží!

unspecified

4 tipy na zážitkové dárky pro muže

Již si nemusíte lámat hlavu s výběrem dárku. Udělali jsme to za vás! Následující řádky pro vás mohou být inspirací na dárek pro tatínka, přítele či kamaráda, se kterým zaručeně nemůžete šlápnout vedle!

Tip první: Projížďka v bojovém tanku

Máte doma chlapa, kterého zajímají válečné stroje? Pak investujte do pořízení právě tohoto zážitku, se kterým mu určitě vyrazíte dech! Díky vám bude moci na vlastní kůži poznat, jaké to bylo brázdit cesty v bojovém tanku, kde jeho posádka rozhodně neměla prostoru na rozdávání a co se pohodlí týče, nedalo se mluvit o kdovíjakém komfortu. Projížďka tankem po vyznačené trase je adrenalinová zkušenost, která v dotyčném muži vyvolá ještě větší zájem o bojovou historii.

Tip druhý: Jízda ve Ferrari

Jestliže hledáte dárek pro muže milujícího rychlá auta, pak je tento tip pro vás jako stvořený. Umožněte vašemu blízkému projet se v rychlém Ferrari, jehož rychlost v něm vyvolá pořádnou dávku adrenalinu a kdo ví – možná i trochu strachu! Jen uznejte, komu z nás se během obyčejného dne poštěstí projet se rychlostí až 325 kilometrů v hodině? Tohle autíčko dokáže z 0 na 100 katapultovat během neuvěřitelných 3,4 vteřin!

Tip třetí: Adrenalin v Hummerovi

Další úžasný dárek pro muže toužícího pocítit pod rukama neuvěřitelnou sílu terénního Hummera! Máte-li doma takového nadšence, pak mu největší radost uděláte právě tímto zážitkem. V tomhle autíčku se váš blízký neprojede po rovné silnici, ani jej nečekají lehce hrbolaté polní cesty. V Hummeru se totiž projede po opravdové terénní dráze, která může být hodně záludná! Jen počasí určí, jaký ve skutečnosti bude tento zážitek, jedno je ale jisté: oslavenec na něho zaručeně nezapomene!

Tip čtvrtý: Tandemový seskok

Pokud muž, kterému chcete darovat něco opravdu originálního, netrpí závratí a výšky mu nedělají sebemenší problém, pak mu darujte tandemový seskok. Výhodou tohoto zážitku je skutečnost, že nepotřebujete žádný speciální a zdlouhavý výcvik. Dotyčný pouze před seskokem absolvuje krátkou instruktáž a pak již nastoupí do letadla, které jej vynese vzhůru k oblakům! Následně zažije to, co zažívají skuteční parašutisté.

Share

Jsem moc ráda, že se mohu podílet na tvorbě tohoto webu. Je mi potěšením připravovat pro Vás články z nejrůznějších oblastí, pro něž čerpám informace ze svých vlastních zkušeností. Nejraději mám články na téma vztahů, módy, krásy a bytového designu. Psaní článků je mou vášní a třetím rokem i největším koníčkem. Jsem ráda, že se o to můžu s Vámi podělit :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *