3D vodolepky. Co přesně 3D vodolepky jsou a jak se s nimi pracuje?

Chtěli byste docílit perfektního nail artu, ale se štětečkem v ruce a nápady jste nahraní? S vodolepkami na nehty to jde snadno a rychle! Nechte se nalákat, stojí opravdu za to. Stačí si vybrat z daných motivů, je jich celá řada, a jednoduše můžete začít tvořit. Zakomponujte vodolepky přesně tak, jak se vám na nehty hodí.

Proč zdobit nehty s vodolepkami?

Nail art s vodolepkami dokáže vytvořit dokonalou manikúru. Vynikají ale také opravdu jednoduchou aplikací a skvělou odolností vůči opotřebení. Perfektní přilnavost k nehtu je další z plusů. A navíc vodolepek na nehty existuje celá řada, proto můžete vybírat dle ročních období i příležitostí. Vybírat můžete z jarních, letních v živých barvách, podzimních s tlumenými tóny listů i vánočních. Rozhodnout se můžete mezi jednoduchými vodolepkami, které krásně splynou s nehtem a 3D vodolepkami, které na vašich nehtech vytvoří neuvěřitelné efekty a vzory. Tak co, jdete do toho s námi?

Jak na aplikaci vodolepky na nehet?

1. Než začnete nehet zdobit, je třeba nehet vymodelovat. Zvolte tedy již na začátku tvar, délku i podkladovou barvu, podle libosti.

2. Pokud máte vybranou vodolepku, odstřihněte její požadovanou část a odložte ji na dostatečně vlhkou buničinu. Variantou je také vodolepku na pár vteřin ponořit do vody. Je na vás jakou cestu zvolíte.

3. Než začnete vodolepku aplikovat, tým Ruscona doporučuje nanést na nehet tenkou vrstvu Foil Gel Clear. Ten dejte ještě na 30 sekund polymerizovat do lampy.

4. Vezměte vodolepku, oddělte její vrchní část od podkladového papíru a přiložte na připravený nehet z předešlých kroků.

5. V tomto kroku je důležité pořádně vodolepku vyhladit prstem, aby mezi ní a povrchem nehtu nevznikly bubliny, které by nehtu nedělaly dobrotu.

6. Nachystejte si Primer. Ten postupně v opravdu malém množství naneste na okolí vodolepky.

7. Jsme ve finále. Pokud jste zvolili 3D vodolepku, tak na celý nehet naneste ještě ukončovací gel. Aby nezanikl 3D efekt vodolepky, je potřeba na ni nanést menší množství tohoto gelu. Pokud se vám na ni podařilo nanést silnou vrstvu, setřete ji pomocí suchého štětce.

Ať už jste si vybrali jednoduché vodolepky či 3D vodolepky s efektem, doufáme, že jste se svou tvorbou spokojeni a náš návod vám byl při aplikaci užitečný. My je naprosto milujeme a neustále se jich nemůžeme nabažit.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *