3 tajemství krásy, která musíte znát

Napsal

Vidíme-li nádhernou ženu, která na nás působí dojmem, že je absolutně spokojená a nic jí nechybí, lámeme si hlavu nad tím, jaká jsou její tajemství krásy. Odjakživa se držíme představy, že krásné ženy taková tajemství mají, protože kdyby ne, vypadaly by asi tak nějak, jako my – obyčejné smrtelnice, jež mají dle svého názoru do dokonalého vzhledu hodně daleko…

Možná i vy chcete znát ona tajemství krásy, díky kterým byste si mohla zvýšit sebevědomí, cítit se lépe ve vlastním těle, líbit se sama sobě a zároveň i lidem ve vašem okolí. Každá z nás chce být krásná a je jedno, zda zrovna vynáší pytel plný odpadků, nakupuje v obchodním centru, chystá se na pracovní pohovor nebo sedí doma na pohovce u oblíbeného seriálu.

Pojďme si prozradit tajemství krásy

Jak to sakra dělá? Je tak krásná, přímo dokonalá! Vypadá spokojeně, určitě musí mít nějaký fígl! Pokud i vám podobné fráze proběhnou hlavou ve chvíli, kdy spatříte krásnou ženu, pak jste tu správně. Teď společně s námi můžete odhalit tajemství, která stojí za dokonalým vzhledem žen, jež vídáme na ulici, v televizi nebo v módních časopisech. Jste připravené? Jdeme na to!

Tajemství č. 1: Arašídy vám zajistí krásné a lesklé vlasy!

Mít krásné vlasy, plné lesku, života a zdraví – no řekněme si, milé dámy, která z nás po tom netouží. Ne všem byla dána do vínku bohatá hříva, která i bez kdovíjaké péče vypadá dobře, má objem a nechybí jí lesk. Jestliže ani k vám nebyla příroda štědrá, ba přímo naopak, doporučujeme vám vsadit na arašídy. Ty jsou známé pro vysoký obsah vitamínů B a vlákniny, které vám zajistí bujné vlasy hýřící zdravím a krásou.

Tajemství č. 2: Pevný zadeček díky špenátu? Zkuste to!

Ačkoli se traduje, že se za pěkným a pevným ženským zadečkem otočí jen muži, není to vůbec pravda. I něžné pohlaví dokáže otočit hlavou za ženou, jejíž zadeček je krásně kulatý a pěkně se rýsuje v těsných džínách. Chcete-li mít krásný a pevný zadeček, dejte si špenát. A dopřejte si ho opravdu hodně, protože díky vitamínům, minerálům a především stopovému prvku siliciu zpevní kůži v této problematické partii. Přidáte-li k tomu i trochu toho cvičení, výsledky se dostaví již brzy.

Tajemství č. 3: Heboučké rty, které je radost políbit, můžete mít díky brokolici!

Popraskané rty nejenže nevypadají dobře, zvláště v případě, kdy na ně chcete nanést rtěnku a drobné šupinky odlupující se kůže tak ještě více vyniknou, ale navíc jsou mnohdy i bolestivé. Jestliže trpíte na popraskané rty a máte tento problém docela často, zařaďte do svého jídelníčku brokolici. Ta obsahuje vitamín B2, neboli riboflavin, jehož nedostatek způsobuje právě popraskání rtů.

Share

Jsem moc ráda, že se mohu podílet na tvorbě tohoto webu. Je mi potěšením připravovat pro Vás články z nejrůznějších oblastí, pro něž čerpám informace ze svých vlastních zkušeností. Nejraději mám články na téma vztahů, módy, krásy a bytového designu. Psaní článků je mou vášní a třetím rokem i největším koníčkem. Jsem ráda, že se o to můžu s Vámi podělit :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *