Dárek, který potěší každou ženu – sexy parfém

Napsal

Věděli jste, že parfémy je dobré měnit během roku? Ten, který se ideálně hodí na letní měsíce, není vhodný na zimu a naopak. Pokud chcete být vždy in a splynout se svou vůní, měli byste si vybírat i podle toho, pro kterou část roku je daný parfém určen.

Pokud tedy nevíte, co dámě věnovat pod stromeček, pojďme se na to podívat. V zimě je používání parfémů celkově velmi oblíbené a pravidla nejsou tak přísná, ani co se týče množství, ani ve smyslu toho, jak „těžká“ je vybrána vůně. Vysloveně se hodí těžší a intenzivnější vůně, jejichž základem jsou orientální ingredience, vanilka, čokoláda. Zimní období je spojeno s plesy, zábavami, proto vůbec není na škodu používat smyslné vůně. Takové jako je dámský parfém Celline od Santini. Tato anglická značka se vyznačuje kvalitou svých parfémů, ve kterých používá pouze ty nejkvalitnější ingredience z Francie či Itálie, přičemž vás nezruinuje. Je proto maličkost pořídit si několik parfémů na celý rok.

Parfém Luxury Paris

Parfém Luxury Paris

Naopak, po zimním období přichází čas na svěžejší a lehčí vůně. Příroda se probouzí a s ní se potřebujeme probudit i my, není proto vhodná těžká sytá vůně, ale právě naopak. Všechny hravé, okouzlující, romantické jarní tóny jsou vítány. Nevyhýbejte se slaďoučkým něžným vůním kombinovaným s citrusy či různými jinými ovocnými tóny, které na pokožce zareagují velmi dobře. Nesmíme zapomínat na to, že tělo se během pozdějšího jara začíná i více potit, proto dejte oddych flakónku, který jste používali v zimě a nahraďte ho svěžejšími vůněmi, jako je například Luxury Paris, dostupná v internetovém obchodě E-Santini.cz. Základ této vůně tvoří smyslné tóny ambry, santalového dřeva a květin, přecházející do srdce parfému, které tvoří květiny jako konvalinka, fialka či růže a nakonec hlavu parfému tvoří okurkové a ovocné tóny spolu s magnólií.

Letní vůně už s sebou přinášejí maximální svěžest a není potřeba to přehánět s množstvím parfému. Používejte je tedy skromněji a vybírejte takové, které vám dodají energii a probudí vaše smysly, nedráždivé, tedy ne těžké vůně. Ty si ponechte na podzimní období, kdy již opět vlivem chladnějšího počasí lépe vyniknou i orientální a zemité tóny. Kvalitní dámské parfémy, ale i vůně pro muže, kosmetika a bytové vůně, to vše nabízí značka Santini, stačí si jen vybrat. Široká nabídka mini parfémů do kabelky umožňuje vyzkoušet a zjistit, jaká vůně vám sedí, proto směle do toho.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *