Zpěvačka Pink potvrdila své těhotenství

Napsal

Zpěvačka Pink potvrdila své těhotenstvíZpěvačka Pink (31), která má za sebou několik úspěšných singlů, jako je “So what” či “Stupid Girls”, nedávno potvrdila spekulace o tom, že je v jiném stavu. Bude to holka, nebo chlapec?

Platinová blondýnka, která je vdaná za motokrosovou hvězdu Careye Harta (35), chtěla již dříve založit velkou rodinu. V nynější době se na jejím dřívějším potratu podepsala nervozita, proto se snaží být v klidu a šťastná. Zpěvačka nyní tvrdí, že je velice ráda za to, že “jí za dva”. I když nezná pohlaví dítěte, domnívá se, že to bude holčička.

“Nechtěla jsem o tom mluvit, protože jsem byla opravdu nervózní z toho, že jsem dříve potratila,” řekla Ellen DeGeneres v její televizní talk show. “Pracovali jsme na tom, takže mé těhotenství není jen nějaké ‘Oops’! Moje máma si vždycky přála mít dceru, stejně jako já.”

Zatímco je Pink – vlastním jménem Alecia Moore společně s Careyem radostí bez sebe z očekávání svého prvního potomka, vzpomínky na jejich rozchod v roce 2008 jsou i přesto kladné. Pink se totiž domnívá, že jejich rozdělení  bylo nezbytné, protože je sblížilo více, než kdy jindy.

“Pracovali jsme opravdu tvrdě a do toho naše pauza, ale upřímně řečeno, věděli jsme, že se k sobě vrátíme. Je to prostě báječné.”

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *