Zpěvačka Katy Perry bude nevěstou!

Napsal

Zpěvačka Katy Perry bude nevěstou!Úspěšná herečka Katy Perry (25) si zřejmě řekla, že by bylo fajn být nevěstou. Stejně jako mnoho dalších celebrit neotálí a zařizuje si překrásnou svatbu společně se svým přítelem – hercem a moderátorem Russellem Brandem (35).

Pár, který spolu chodí od září roku 2009, poslal pozvánky všem svým přátelům a rodině s oznámením, že svatba se bude konat koncem tohoto měsíce v Indii. Zamilovaná dvojice prý již v minulosti dostala angažmá v hotelu Taj Rambagh Palace na Silvestra loňského roku s požehnáním na další krásné dny.
Celou svatbu  bude mít podle zpráv na starosti svatební agentka Mindy Weiss.

„Očekáváme tu nejvzrušující stavbu roku,“ uvedl zdroj. „Svatba bude mít tradiční kouzlo, které sebou samotná Katy přináší – krásné vlasy, šaty s dotekem Indie. Čímž se myslí umění zvané henna, které se objeví na rukou i nohou, dále také indický diadém a brož do vlasů.“

„Asi 75 až 100 osob bude ubytováno ve středisku v Indii a obřad se bude konat v ášramu.“

Co se hostů týče, ani Katy Perry nezahálí a pozvánky rozeslala mezi známé celebritky, jako je komik David Williams, zpěváci Rihanna a Morrissey, rocker Noel Gallagher a moderátor Johnatan Ross.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *