Žlutá je dobrá. Proč se do ní musíte obléknout

Napsal

Není žlutá jako žlutá. Můžete v ní připomínat dijonskou hořčici, ale také odstíny neonových nápisů. Chcete vědět, se kterými odstíny žluté se letos trefíte do černého?

yellow-outfit

Je tolik důvodů, proč byste měla mít v šatníku alespoň jeden zářivě žlutý kousek. Žlutá připomíná slunce, léto, květiny, citrusy a štěstí. Ve chvílích, kdy se slunce zatáhne, hravě se žlutou rozjasníte svůj den. Je ale důležité vědět, kterou žlutou nesmíte minout. Pokud zvolíte špatně, můžete vypadat taky trochu komicky.

Možná si říkáte, že žlutá rozhodně není pro vás. Přestože se tato trochu výstřední barva hodí spíše pro extroverty, nevěšte hlavu. Letos ji můžete kombinovat s mnohem umírněnějšími barvami pro dokonalý výsledek. Kombinujte vždy s barvami přírodními – velbloudí, béžovou, karamelovou, champagne nebo s kávovou. Pokud se nebojíte kontrastu, vyzkoušejte žlutou v kombinaci s černou. Bezchybné duo vás rozjasní, ale dodá vám na eleganci a vážnosti.

Jak nosit žlutou:

  • rozhodně ji nakupujte v reálu, od internetových obchodů ruce pryč. Žlutá vám totiž musí sednout přesně k barvě pleti. Pokud to půjde, mrkněte na kontrast vaší pokožky a barvy látky někde na denní světle. I zářivky v obchodech trochu klamou.
  • na bílou až růžovou pleť se hodí spíše odstíny v barvě hořčice, olivová pleť si nejlépe rozumí s barvou jasně žlutou až neonovou, zkrátka čím jste snědší, tím zářivější žlutou snesete
  • pokud chcete žlutou kombinovat s dalšími odstíny, volte kobaltovou, listově zelenou, tyrkysovou nebo mandarinkovou
  • opatrně s kytičkami, přestože vše květované je letos rozhodně módní. Žlutá má raději hladkou texturu

yellow-leather

yellow-grey-coloursyellow-and-black

warmlikesunshine5warmlikesunshine2soft-yellow

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *