Barvy, které vás uzdraví

Napsal

Barvy, které vás uzdravíVeškerá média, rozhlasy a televizní stanice vás budou neustále přesvědčovat o tom, že nejlepším lékem na bolest hlavy či stres jsou různé prášky a tabletky. My vás však chceme ujistit, že nutně nemusíte utrácet peníze za léčiva. Pouze postačí, když si náležitými barvami vymalujete byt, pokoj či si je jen obléknete na sebe. Barvy je však nutné volit podle nálady. My jsme pro vás našly základní barvy, které vypovídají o vašem rozpoložení a zjistily jsme, čím pro vás mohou být užitečné.

TYRKYSOVÉ POHLAZENÍ

Pokud máte nějaké překážky v kariéře, nebo jste se ze dne na den rozhodla pomoci všem přímořským tvorům, pak k vám sedí právě tato barva. Vaše volba totiž směřuje do modrozelených vod. Modrá s příměší zelené ukazuje touhu po sebeuplatnění. Vyjadřuje sílu vůle, jistotu a seběvědomí.
Co tato barva dokáže : Podpoří váš imunitní systém a tělesnou harmonii.

MODRÉ SNĚNÍ

Pokud si na sebe obléknete převážně modrou část oblečení znamená to, že se dnes cítíte více zamyšlená nebo citlivá. Toužíte se do ní zahalit ve chvílích, kdy cítíte klid, lásku a náklonnost.
Co tato barva dokáže : Dokonale vás uvolní, uklidní a navodí meditativní stav.

VAROVNÁ ORANŽOVÁ

Na tuto si dejte pozor, protože tahle veselá barvička jisto-jistě říká, ať se vám ostatní klidí z cesty. Vybíráte si ji zejména ve dny, kdy jste v ráži. Připadáte si činorodá, dobyvačná a někdy i možná trochu rozčílená. Tato barvička je excentrická a žádostivá.
Co tato barva dokáže : Dodá vám volnu energie a podráždí vám nervová zakončení.

SLUNEČNÍ ŽLUTÁ

Možná většina z vás netušila, že žlutá barva je vlastně skoro to nejlepší, co vás může potkat. Jasně totiž vyjadřuje, že váš život klape podle vašich představ a vaše vztahy jsou jasné a vyrovnané.  Žlutá jednoduše znamená citovou živost a je symbolem naděje a očekávání.
Co tato barva dokáže : Podpoří vaše chuťové buňky a zrychlí krevní oběh.

HOLČIČÍ RŮŽOVÁ

Cítíte se sama či máte z něčeho strach? Pokud si oblékáte růžovou, dáváte jasně najevo, že potřebujete ochrannou ruku a jste citově zranitelná. Nejvíce ze všeho toužíte po klidu a pohodlí.
Co tato barva dokáže : Ukonejší vás. Pokud si ustelete postel do růžového povlečení, bude se vám sladce usínat.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *