Zázrak pro vlasy: hedvábí a push-up

Napsal

Přírodní přípravky léčí tělo i duši. Ale víte, že mohou krášlit i vaše vlasy? Ano. Přírodní proteiny totiž vlasy regenerují. Může za to bílkovina, která se přidává do kosmetických produktů. Díky ní jsou vlasy pevnější, lesklejší, a to dokonce dlouho po použití kúry.

Činnost proteinů

Mechanismus působení hedvábných proteinů je založen na vynikajících vlastnostech přírodního hedvábí, které je složeno z bílkovin. Hedvábné vlákno je hladké a pevné. Zajímavé je, že hedvábí obsahuje stejně množství vody jako lidská pokožka. Toho využívá především kosmetický průmysl

Jedinečný pocit : lesklé vlasy

Hedvábné proteiny povrch vlasu vyhladí jako zrcadlo. Proč? Na první pohled to není patrné, ale pod mikroskopem je vidět, že tím zmizely rozdvojené konečky a zůstal jen zdravý vlas. Tato úprava vlasu trvá sice omezenou dobu, ale výborná kondice vlasu je trvalá.

Jiný šampon s bílkovinou

Může to znít skoro bláznivě, ale obyčejné šampony jsou zahušťovány kuchyňskou solí. Než ho smícháte s vodou – podobá se gelu – poté zřídne, ale vlasy myje špatně. Šampon s hedvábnými proteiny má krémovou konzistenci a i s vodou vlasy šetrně umyje a zároveň ošetří.

Pomůže i poškozeným vlasům

Tento šampon je vhodný pro všechny druhy vlasů. Zdravým neublíží, nemocné uzdraví. Zvláště hedvábné sérum zregeneruje a obnoví vlasy zesláblé, po trvalé ondulaci, po barvení nebo zesvětlování. Balzám na vlasy pak ochraňuje po fénování nebo narovnávání.

Vlasy pružné a hydratované

Tento jev má na svědomí zase hydratační kondicionér. Jeho používáním získají vlasy nejen vyhlazený a lesklý vzhled, ale bílkovina zaručí, že vlasy budou jemné, elastické, dobře tvarovatelné a lehce rozčesavatelné. Hydratační kondicionér se doporučuje zejména těm ženám, které mají suché a velmi jemné vlasy. Vlasům jemným a bez objemu pomůže systém Push-Up a dlouhotrvající styling na vlasy.

Na krásnou hřívu push-up

Použitím push-upu dosáhnete moderního účesu, který si navíc podrží objem po dlouhou dobu. Styling zase umožní jednoduché a rychlé tvarování a modelování vlasů. Dvoufázový styling obsahuje nízkou koncentraci kyseliny thioglykolové a hedvábné proteiny. Vlasy jsou pak mimořádně lesklé, pružné a hydratované. Speciální krémový ustalovač, který je součástí Push-Up dvoufázového stylingu pak umocňuje efekt zvětšení objemu vlasů.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *