Tipy, které vám pomohou se naladit na milování s partnerem

Napsal

Někdy se stane, že nemyslíte na nic jiného než na vytoužené milování se svým partnerem, jindy byste raději tento okamžik vynechala. Věřte, že je v pořádku vzdát se sexu, když nemáte náladu. Ale ve dnech, kdy se milovat chcete, ale nejde se vám dostat do potřebné nálady, vám mohou pomoci následující tipy.

Postarejte se především o sebe 

Někdy je těžké se dostat do nálady a sex si užít, když se necítíte nejlépe. Možná procházíte fází, kdy se cítíte neustále unavená, vyhořelá nebo prostě si nepřijdete přitažlivá. To vše může ovlivnit váš zájem o fyzickou intimitu.

Začněte tím, že budete jíst zdravější stravu a pravidelně cvičit. Udělejte si čas pro sebe, kdy si odpočinete a znovu se najdete.

Vyzkoušejte nové věci 

Také nuda během milování je častým důvodem toho, proč někdy sex odmítnete. Nebojte, je to zcela přirozené, zvláště tehdy, když máte dlouhodobého partnera. Důležité je zase obnovit váš sexuální život. Co takhle zkusit něco, co jste s partnerem ještě nikdy nedělala? Sexuální hračky jsou ideálním začátkem objevování něčeho nového. Můžete si také s partnerem vytvořit seznam toho, co chcete během sexu zažít.

Udělejte si na sex čas

Mnoho párů si na sebe čas neudělá a dohání to „rychlovkou“ po náročném dlouhém dni. Zkuste se domluvit na určitém dnu i času, který si pro své intimní chvilky vyhradíte. Tím pádem si jich budete moci pořádně užít.

Zbavte se stresu

Stres a sex nejdou dohromady. Proto pokud o sobě víte, že jste neustále ve stresu, eliminujte některé stresové faktory ze svého života. Naučte se, jak stres ovládat, meditujte, cvičte dechová cvičení, zajistěte, abyste měla dostatek spánku apod. Pokud se necháte stresem pohltit, nikdy si neužijete milování tak, jako dřív.

Nebojte se masturbace

Masturbace je skvělý způsob, jak rozproudit tělo, když na sex nemáte náladu. Bez ohledu na to, jak dlouho jste se svým partnerem, nikdo nemůže znát vaše tělo lépe než vy samy. Uvolněte se a dotýkejte se na místech, o kterých víte, že jsou vašimi erotogenními zónami. A pokud budete mít dostatek odvahy, můžete masturbovat přímo před vaším partnerem.

A co pomáhá vám, abyste si zvýšila libido?

Zdroj foto: pixabay.com

Share

Recommended Posts

nalíčená v posteli
5 NEJLEPŠÍCH erotických pomůcek

25 srpna, 2022

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *