Milé dámy: nechte své partnery masturbovat! Máme pro to dobré důvody

Napsal

Nechte své partnery masturbovat! Tak by se dal vystihnout náš dnešní článek. Masturbace je jedním z mnoha témat, o kterých se ve společnosti nemluví a díky tomu je tento typ rozkoše považován za něco, co by se rozhodně dělat nemělo. Nejeden rodič se uchýlil k postrašení svého dítka větou typu: “upadnou ti při tom ruce!” a to je špatně. Masturbovat by se mělo, je to totiž naprosto přirozené a zdraví prospěšné. Zvláště muži – ženy samozřejmě také – by měli masturbovat kdykoli na to dostanou chuť, netřeba z toho dělat takovou vědu. Milé dámy, dovolte svým partnerům masturbovatmy vám prozradíme proč!

shutterstock_66440365

Masturbace zajistí větší výdrž

Pravidelná masturbace má něco do sebe, neboť je dokázáno, že muž pak déle vydrží při pohlavním styku. Dovolíte-li tedy vašemu příteli či manželovi s železnou pravidelností masturbovat jako o život, zajistíte si tak spokojený a dlouho trvající sex plný rozkoše.

Funguje jako prevence rakoviny

Věděli jste, že studie dokazují snížení riziko vzniku rakoviny u mužů, u kterých bylo zvykem masturbovat minimálně 5x do týdne? Příčinou toho je skutečnost, že při svém vyvrcholení vyplavili z těla toxiny, které se jinak ukládají v pohlavních žlázách. Zajímavé, že?

Masturbovat a zbavit se nespavosti? Ano, funguje to!

Pokud váš manžel či přítel trpí nespavostí – díky čemuž často trpíte i vy, pokud vás svým nekonečným převalováním se v posteli vzbudí – pak by měl před spaním masturbovat, neboť se tak zbaví tlaků, který ho zbaví stresu – ten je nejčastější příčinou otravné nespavosti. Zkuste to!

S masturbací k posílení imunity

Masturbace zvyšuje hladinu hormonu známého jako kortizol a o tom se ví, že výrazným způsobem posiluje a udržuje imunitu. Inu, hned o důvod navíc, proč muži dovolit pravidelnou a zdravou masturbaci – nebo mu s ní rovnou pomoci, co myslíte?

Dovolte partnerovi masturbovat a on vám nebude nevěrný

Častým důvodem k nevěře ze strany muže je nedostatek rozkoše. Není žádným nevídaným jevem, že ženy nemají chuť, a proto jakoukoli sexuální aktivitu horečně odmítají. Muži potom po této stránce strádají a jakmile jim to začne lézt na mozek, najdou si uspokojení jinde. Nevěra je nepříjemná a bolestivá věc – proč jí nepředejít tak snadným způsobem?

Po depresi ani památka

Masturbace vyplavuje endorfiny – hormony štěstí a pohody – zároveň se uvolňuje i dopamin a oxytocin – neurochemikálie – které se postarají o dobrou náladu a spokojenost. Muži pak méně trpí na deprese, což vede k oboustrannému spokojenému životu.

Share

Jsem moc ráda, že se mohu podílet na tvorbě tohoto webu. Je mi potěšením připravovat pro Vás články z nejrůznějších oblastí, pro něž čerpám informace ze svých vlastních zkušeností. Nejraději mám články na téma vztahů, módy, krásy a bytového designu. Psaní článků je mou vášní a třetím rokem i největším koníčkem. Jsem ráda, že se o to můžu s Vámi podělit :)

Komentáře

  1. Rudolf Wysocky Říká: Srpen 27, 2016 at 9:18 am

    No ja taky masturbuju vetsinou po ranu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *