Co na mužích milujeme a co nenávidíme?

Napsal

Věřte nebo ne, ale nejsou to jen ženy, které si často lámou hlavu nad otázkou, čím muže nejvíce přitahují. I muže totiž zajímá, co na nich ženy milují, čím je zaručeně dostanou a co jim naopak nejvíce vadí. Proto jsme se v dnešním článku rozhodli zaměřit na otázku, co na mužích milujeme a co nenávidíme. Je samozřejmé, že každá žena je jiná a tudíž se liší i věci, které nám na mužích imponují a které nás naopak dokážou vytočit do nepříčetnosti. My jsme se ale zaměřili na ty nejčastější a vy se v následujících řádcích s našimi názory můžete ztotožnit!

co na mužích milujeme a co nenávidíme

Je toho tolik, co na mužích milujeme a co nenávidíme, že by se o tom dala sepsat kniha. Pojďme si ale dnes společně říci ty nejčastější důvody, pro které se kvůli opačnému pohlaví rozčilujeme a pro které naše srdce mnohdy zahoří láskou.

Co na mužích milujeme a co nenávidíme, aneb 3 proti 3!

V následujících řádcích je ukryto hned 10 věcí, které na mužích buď milujeme, nebo které na nich přímo nesnášíme. Uvidíte sami, zda s námi budete souhlasit, nebo zda vám v našich tipech něco bude chybět!

Milujeme:

 • Drsňácké chování

  Co si budeme nalhávat – ženy odjakživa přitahovali ti špatní muži, kterým problémy doslova vyzařují z očí. Zkrátka na drsňácích je něco, co nás nesmírně přitahuje a není se tak čemu divit, že nás tento způsob vyjadřování tolik láká. Tito muži se ničeho nebojí a ženám dokáží učarovat na první pohled, bohužel jsou však pro běžný život nepoužitelní. Škoda.

 • Intelektuální jedinec

  Jestli mužům něco rozhodně nesmí chybět, aby si získaly ženino srdce, pak je to zdravý rozum. Žádná žena nechce mít po svém boku troubu, který nic neví, ničemu nerozumí a s ničím si neporadí. Na druhou stranu nesmí být přehnaně inteligentní, to naopak působí jako odpuzovač všech žen. Zkrátka trocha selského rozumu a logického uvažování dokáže s ženiným srdcem hotové divy.

 • Ohleduplný přístup

  Žádná žena neodolá muži, který se k ní chová ohleduplně a to na všech frontách. Rozhodně teď nemáme na mysli jen postel, kde si ženy tajně přejí, aby jim byla věnována maximální pozornost a aby se s nimi zacházelo jako s princeznami. Ohleduplnost jednoduše do vztahu patří a pokud touto vlastností muž disponuje, pak u ženy zaboduje na celé čáře.

Nenávidíme:

 • Neposlouchá

  Teď nemáme na mysli, že muž neposlechne příkazy, které před ním žena vysloví. Jestli ale každou ženu něco dokáže skutečně vytočit, pak je to situace, kdy něco své polovičce vypráví a po několika minutách zjistí, že jí vůbec neposlouchá. Pohár přeteče vy chvíli, kdy se ho zeptá, o čem vlastně mluvila a protějšek buď začne hloupě hádat nebo na rovinu přizná, že nemá sebemenší tušení. I muži přece vyžadují od svých partnerek pozornost, tak tomu musí být i naopak!

 • Vousy všude

  Pokud muž dbá o svůj zevnějšek, získá tak u něžného pohlaví několik bodů k dobru navíc. Rozhodně to ale neznamená, že po holení vousy zůstanou všude a rozhodně se nedá mluvit jen o umyvadle! Mnoho žen má tu zkušenost, že musely po svých polovičkách uklízet vousy povalující se na umyvadle, ve skříňce, na vaně nebo tam, kam si muž odkládá holicí strojek. Ano, možná se jedná o pět minut úklidu, ale je to věc, která ženy dokáže nehorázně naštvat.

 • Buranství

  Jestli ženy mužům něco nedokážou odpustit, pak je to buranské chování. Žádná žena se nechce na veřejnosti ukázat s mužem, který je vulgární, chová se agresivně nebo své polovičce dokonce nadává a chová se k ní hrubě. O takových mužů dávají ženy ruce pryč – alespoň většina z nich. Není nic horšího, než když se žena za svého muže musí na veřejnosti stydět nebo se za jeho jednání dokonce potupně omlouvat.

Share

Jsem moc ráda, že se mohu podílet na tvorbě tohoto webu. Je mi potěšením připravovat pro Vás články z nejrůznějších oblastí, pro něž čerpám informace ze svých vlastních zkušeností. Nejraději mám články na téma vztahů, módy, krásy a bytového designu. Psaní článků je mou vášní a třetím rokem i největším koníčkem. Jsem ráda, že se o to můžu s Vámi podělit :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *