Co je důležité ve vztahu pro muže

Napsal

Každý touží po klidném, harmonickém vztahu až na věky věků. Ne vždy se ale toto přání opravdu vyplní. Pro někoho je udržet si dlouhodobý vztah hodně těžké, stále nemůže přijít na to, kde dělá chybu.

Na spokojený partnerský život bohužel neexistuje žádný recept, snad jen pár rad a tipů. Pro začátek je dobré si uvědomit, že vzájemně se respektovat a naslouchat potřebám partnera je základ. Bez toho žádný vztah fungovat dlouho nebude. Co je vlastně ve vztahu důležité pro muže?

Čas a místo jen pro sebe

Nejen ženy mají rády chvilky jen pro sebe. Pro muže je důležité, aby měli kam se “zašít”, kde budou bez vás a rodiny. Není čeho se obávat, naberou tím energii, která jim chybí. Potřebují cítit, že jim nebude vyčítáno, když se zdrží večer v hospodě, pár hodin v garáži, či zůstanou přes noc na rybách.

Po práci trošku klidu

Pánové holdují odpočinku po návratu ze zaměstnání. Dejte jim možnost, aby si odfrkli na gauči u telky, nebo u kávy po dobrém jídle. Po potřebném odpočinku na ně může začít valit vše, co máte na srdci, ale nezapomeňte na známé rčení “všeho s mírou”.

Děkovat a chválit je potřeba

V každém muži je stále kus dítěte, a proto je dobré často je chválit. Dostatečnou pochvalou jim dokazujete, jak jsou nepostradatelní a jak důležitým článkem rodiny jsou. Každého potěší pochvala i poděkování a u mužů to platí dvojnásob.

Plná lednice

Co může být horší, než-li hladový muž? Dostatek pestré stravy patří k základnímu uspokojování potřeb muže. V případě, že je hladový, bývá dost nesnesitelný. Je dobré se tomu vyhnout a mít pro ně dostatečné množství jídla. Za dobrý oběd či večeři dokáží být muži vděční a dokážou to mile oplatit

Dostatek sexu

Chlapi nemají rádi, když musí o sex škemrat. Většinou nevyžadují pravidelnost, ale v případě potřeby chtějí cítit, že to partnerka nebere jen jako povinné utrpení. V případě, že muže často odmítáte, můžete docílit toho, že bude uspokojení hledat jinde. A budete se divit, ale muži milují předehry.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *