Vicky Beckham září novým účesem

Napsal

Vicky Beckham září novým účesemVictoria Beckham (35) se ukázala s rodinkou na basketbalovém zápase Los Angeles Lakers. Během přestávek tak byla sedíc v první řadě nejžádanějším objektem fotografů a kamer.

Posh Spice totiž po předchozích kritikách na její vychrtlé, nezdravou postavu zaujala novým účesem. Ten jí skutečně svědčí více než ulízané vlasy. Kromě manžela Davida (34) ji k palubovce doprovázely i synové Romeo (7) a Cruz (4). Ani tito prominentní fanoušci však domácím na čele s hvězdným Kobeho Bryanta nepomohli, protože Lakers podlehli Dallasu Mavericks.

Mnoho setkání si však už s Beckhamovými tak často neprohlídneme. Fotbalista L.A. Galaxy se dohodl na dalším hostováním ve slavném italském velkoklubu AC Milán, čímž se zvýší jeho šance zahrát si na nastávajících MS v Jihoafrické republice, kde budou bojovat i naši reprezentanti.

Módní návrhářce a zpěvačce se také daří. Dostalo se jí pocty být při zahájení Olympijských her v Londýně, které budou v roce 2012. Společně s ostatními členkami Spice Girls otevřou velkolepé hry úvodní písničkou.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *