Úklidové služby v Praze a okoli

Některým lidem se úklid domácnosti líbí. Někteří jej považují za ztrátu času. Každopádně každý alespoň jednou uvažoval o profesionální pomoci. Díky tomu, že úklidové firmy v Praze nabízí celou řadu služeb, můžete si vybrat kompletní úklid, nebo jen částečné mytí.

Jednorázový úklid

Základní službou pro všechny je jednorázový úklid, během kterého se můžete ujistit v kvalitě poskytovaných služeb a seznámit se s poskytovánými službami úklidových firem. 

Pravidelný úklid

Jednou z nejobjednávanějších služeb v Praze, které poskytují úklidové firmy, je pravidelný úklid. Je to snadné pravidelné uklízení, které zajišťuje trvalou čistotu a pořádek ve vaší domácnosti. Pravidelně uklízet je důležité také v komerčních prostorách. Mohou to být kanceláře, obchody a obchodní centry, bazény a další.  

Pravidelný úklid komerčních prostoru

Pokud si objednáte pravidelný úklid komerčních prostoru vyřešíte celou řadu problémů: 

  • Nemusíte vynakládat čas, úsilí a prostředky na zveřejňování volných pracovních míst, pohovory a prověřování uchazečů o zaměstnání. O tom se místo vás postará úklidová firma. 
  • Není potřeba kupovat drahé vybavení. Díky hromadnému nákupu firmy bude to levněji než kdyby si zákazník musel zařízení a čisticí prostředky kupovat sám. 
  • Nemusíte rozumět všem složitostem úklidu. Výhodou je, že pracovníci jsou kompletně zaškolení a vědí jak uklízet a jaké prostředky používat pro různé typy povrchu. 

Úklid po rekonstrukci 

Úklid po rekonstrukci pomůže vám se zbavit stavebních materiálů a prachu. Zahrnuje odstranění prachu ze všech povrchu a nábytku, odstranění skvrn po malování, lepidla a stavebních materiálů, mytí podlah a leštění všech skleněných předmětů. Takový úklid provádí tým uklízečů s profesionálním vybavením. 

Generální úklid

Úklidové firmy poskytují také generální úklidy. Jedná se o důkladné čištění a odstranění mastnoty a skvrn. Lze je provádět jak v bytech, tak v kancelářích. Měl by se takový úklid provádět alespoň jednou za půl roku, aby odstranit všechny nečistoty a bakterie ze všech povrchů. Lze ho objednat pro celou domácnost nebo jednotlivé pokoje a kuchyň. 

Čištění

Zbavit se bakterií a skvrn z pohovek, gauče a koberců pomůže hloubkové čištění profesionálním vybavením. Není vhodné pokoušet odstranit skvrny od vína nebo jídla samostatně, protože to způsobí ještě větší problém. Uklízečky ale umí rychle a kvalitně všechno dát do pořádku.

Čištění vám také zabrání rozmnožování roztočů a dalších organizmů uvnitř čalouněného nábytku. Nábytek si můžete nechat vyčistit jak v domácnosti, tak v restauracích, kancelářích a dalších prostorách. Tato služba se provádí přímo na místě, proto nemusíte si dělat starosti jak něco dovážet do čistírny. 

Mytí oken

Další důležitou službou je mytí oken. Provádí se obvykle po zimě, aby zajistit svěží vzhled domácnosti. Mytí oken je možné objednat jak pro dům nebo byt, tak pro obchodní centry a kanceláří. Uklízečky přijedou se všem potřebným nářadím a čistícími prostředky, umyjí oboustranně všechna okna a vyleští je podle potřeby. 

Praní a žehlení 

Jak již bylo řečeno, můžete si objednat úklid celého bytu nebo jen části. Právě proto existují doplňkové služby. Oni nejsou zahrnuty do konkrétního typu úklidu, protože není potřeba je provádět natolik pravidelně. Může se jednat o praní a žehlení prádla. Na tuto službu je vhodné se domluvit předem a uvést množství práce, aby k vám mohli poslat příslušně vyškolenou uklízečku. 

Hodinový úklid

Někteří firmy nabízí také hodinový úklid, kdy zaplatíte pouze za to, co potřebujete uklidit, nikoliv za to, co je uvedeno v předpisech. Pro takový úklid připravíte seznam úkolů, které chcete aby uklízečka provedla a zaplatíte pouze za ztracený během úklidu čas. 

Pokud si myslíte, že uklidit sice umí každý a není to tak složité, poradíme vám aspoň jednou to svěřit profesionálům. Postarají se o vaší domácnost s použitím profi vybavení a šetrnou k přírodě chemii. Úklidové firmy nabízejí své služby v Praze a blízkém okolí za příjemné ceny. 

Zdroj náhledové fotografie:  Pixel-Shot / Shutterstock.com

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *