Trendy 2021 – Vyberte si kvalitní manikúru

Pěstěné ruce s upravenými nehty jsou tou nejlepší vizitkou každé ženy. Moderní žena má navíc nehty nalakované podle nejnovějších trendů. A jaké jsou ty nejžhavější trendy v oblasti manikúry pro letošní rok?

Není úplně lehké rychle se měnící trendy sledovat. Tentokrát se nebudeme věnovat ani tak tvaru nehtů, ale spíš se soustředíme na vzory a barevné trendy. Ty jsou pro rok 2021 možná trochu překvapivé, ale rozhodně ne nudné. O jaké barvy laků byste si měli rozšířit svou sbírku v tomto roce?

Trendy barvy v manikúře

Pokud jste si mysleli, že černá je jen pro punkerky, rychle svůj názor změňte. Černá je elegantní a letos opravdu žádaná. Jestli nemáte odvahu na celočerné nehty, použijte tuto barvu aspoň na výrazné detaily.

Pro rok 2021 zvolila společnost Pantone Color Institute kombinaci dvou barev – šedé (Ultimate Gray) a zářivě žluté (Illuminating). A přesně ty doporučujeme kombinovat i na vašich nehtech. 

Čekali byste, že jedním z největších trendů roku budou zelené nehty? Je to tak! Zelená ve všech svých odstínech je letošním hitem č. 1, my doporučujeme ty sytější, například khaki,  trávově zelenou nebo luxusní smaragdovou.

Z dalších odstínů jsou to hlavně zářivé, šťavnaté barvy, jako jsou jasně červená, oranžová, švestková, vínová či zlatá. S těmito barvami budete trendy v průběhu celého roku.

Francouzská manikúra jinak

Můžete mít nalakované nehty po celé ploše jednou výraznou barvu, můžete mít dokonce i každý nehet nalakovaný jinou barvou laku, nebo se můžete vrátit k francouzské manikúře, která je pro letošní rok dost inovovaná. Žádná nudně bílá barva na konci nehtu, pokud jde o odstíny, sáhnout můžete po jakékoliv barvě. Nebo po dvou, po třech – není výjimkou mít několik barevných proužků za sebou nebo na každém nehtu jiný. Úplně top jsou neonové či metalické barvy. A změnit můžete i tvar vzoru, obtáhnout nehet i podél kůžičky, největším hitem pak jsou drippy nails.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *