Taylor Swift & Taylor Lautner : Opět spolu?

Napsal

Taylor Swift & Taylor Lautner : opět spolu?Zpěvačka Taylor Swift (20) se údajně snaží získat zpátky svého bývalého přítele, herce z oblíbené ságy Stmívání zpátky. Co je na tom pravdy a jaká je Taylor vlastně v lásce?

Zdroje říkají, že zpěvačka singlu Love Story se snaží Taylora Lautnera (18) vyprovokovat k žárlivosti tím, že se schází se známým hercem, a také idolem žen Jakem Gyllenhaalem, bývalým přítelem Reese Witherspoon.

„Taylor doufá, že až se Taylor dozví o tom, že randí s Jakem, bude bláznit,“ řekl americký bulvární časopis National Enquirer. A jak to tak vypadá, T a T se zřejmě skutečně usmíří.

„Taylořina matka Andra prý volala Taylorovi a řekla mu, jak by mu bylo mnohem lépe, kdyby byl po boku její dcery! Andra je chce dát znovu dohromady, protože si myslí, že Taylor je pro její dceru ten nejlpší chlap. Je to první milenec, kterého jí její matka schvaluje.“

„Mluvili spolu a také si posílali sms a Taylor ho údajně pozvala, aby s ní trávil dovolenou v období jejích 21-narozenin, které slaví 13. prosince.“ řekl jeden z jejích kamarádů.

Swift a Lautner se společně rozešli v prosinci loňského roku poté, co spolu byli několik měsíců. Pár se dal dohromady při natáčení filmu Valentine´s Day. Nedávné zprávy tvrdí, že  Taylor randila také s hercem Corym Monteithem, známým například z filmu Šepot a Nezvratný osud 3, či se zpěvákem Johnem Mayerem, který randil s herečkami, jako je Jennifer Aniston či Jessica Simpson. Taylor prý moc ráda využívá slavné muže k posunu své kariéry.

¨Lidé vidí Taylor jako andělskou bytost s porcelánovou tvářičkou, něco jako princeznu z pohádky. Ovšem  jsme daleko od pravdy. Taylor láká lidi a pak je škádlí, uráží, zraňuje a zmiňuje se o nich ve svých písních. V jednom roce potkala hodně skvělých mužů, všechny před svými 21. narozeninami.“

„Jako přítelkyně je brutální. Moc ráda loví. Kdysi řekla, že když je muž nedosažitelný, láká jí  touha dokázat si, že ho uloví. Ale jakmile ji muž podlehne, změní se. A brzy po tom muži ublíží. Je to hráčka. Když se chlap snaží být vážný, jde za dalším. Láme mužům srdce bezcitným způsobem. Ráda využívá toho, že je sladká, nevinná dívka, ale ve skutečnosti je to jen lamačka srdcí,“ tvrdí bulvár National Enquirer.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *