Tally Weijl aneb jak se cítit totally sexy!

Napsal

Tally Weijl aneb jak se cítit totally sexy!Zimní období nás už totálně obklopuje a nám nezbývá nic jiného, než se hýčkat skvělou zimní módou. Pokud už nevíte, které obchody navštívit, chcete změnu, pak se seznamte se švýcarskou značkou Tally Weijl. Chcete o ní vědět více?

Vize značky Tally Weijl zní : „Pocit atraktivnosti ve mě vyvolává dobré pocity a sebevědomí, což je skvělé. To je důvod, proč je pro mě móda tak důležitá. Připadám si tak sexy!“
Tally Weijl móda nám nabízí nejnovější trendy – pro každou ženu, pro každou situaci a pro každý rozpočet. Oproti skvělé vizi má Tally Weijl také slogan, který zaujme nejednu ženu a dívku k návštěvě obchodů po celém světě.

“ We make sexy totally sexy!“ což by se dalo přeložit jako „Učiní vás sexy, naprosto sexy,“ to vše o značce prohlašuje jeden ze zakladatelů společnosti Tally Elfassi-Weijl.

Hodnoty Tally Weijl

Vášeň – Máme vášeň pro módu, krásu a trendy. Vše, co děláme, děláme s láskou. Je to čistá ztráta času dělat něco nepořádně – jistě děláme chyby, ale stejně tak se snažíme každý den zlepšovat, aby naše práce byla lepší než včera. Každý jednotlivý detail je pro náš důležitý. Zatím se snažíme, aby naše kvalita byla vysoká. Bez ohledu na to kde, v obchodě, doma nebo na cestách, naši snahu nelze přehlédnout.
Sebevědomí – Víme, co chceme a co můžeme dělat. Jsme si vědomi našich silných stránek a  přiznáváme si naše slabiny. Věříme v sami sebe a věříme v naše zaměstnance a partnery – to je to, co nás činí silnými. Inspirují nás různé kultury a různí lidé.
Podnikání – Naše mysl je otevřená pro každou změnu. Máme nápady a ty také uskutečňujeme. Jsme připraveni přijmout veškerá rizika a šance. Přemýšlíme dopředu, jednáme rychle a pragmaticky. Myslíme laterálně, nacházíme nekonvenční řešení a realizujeme naše možnosti, což je kvalita, která nás povzbuzuje. Čelíme výzvám, protože je to pro nás možnost rozšířit si naše obzory.

Obchody Tally Weijl

Obchody značky Tally Weijl se soustředí na své zákazníky. Je to jako procházet se velkým šatníkem, kde je všechno, co zákazník chce. Každý trend je po ruce, což vznáší obrovský vzor inspirace. Dekorace a unikátní koncept obchodu vytváří takřka žívý Tally svět! Zákazníci se v obchodech setkávají se světem módy a půvabu.

Seznam obchodů Tally Weijl v České Republice naleznete na tomto odkaze : http://www.tally-weijl.com/store-locator/

Móda Tally Weijl

Tally Weijl móda je vytvářena v centru Paříže. Nové kolekce jsou navržené pod vedením zakladatele Tally-Elfassi Weijla v nejmódnější čtvrti Le Marais – zvaném srdce módy. Tally Weijl návrháři a zákazníci získávají inspiraci z ulic Paříže. Cestují po celém světě při hledání nejnovějších trendů – mezi ně patří i módní metropole, jako je již zmiňovaný Paříž, New York, Londýn či Tokio.
Cílem je značky Tally je, aby oblékla své zákazníky do sexy oblečení a dala jim tak příležitost k nalezení něčeho nového v obchodech. Kolekce se mění tak rychle, jako trendy. Proto si mohou být zákaznici jistí týdenní obměnou nových produktů v obchodech. Flexibilita, kreativita a rychlost – to jsou kažodenní činnosti Tally Weijl.

Tally-Girl a její růžový kamarád

Tally Weijl má jako každá módní značka svou tvář, která prezentuje danou kolekci a vystihuje ji v plném rozsahu. Představuje každé jaro a podzim současné trendy, je sexy, sebevědomá a ženská. Užívá si života, její osobnost a postoje jsou žádoucí pro každou dívku. Každá žena by měla být schopna se s ní identifikovat. Reprezentuje životní styl. Tally-Girl doprovází v každé kampani růžový králíček – její nejlepší přítel. V roce 2009 se tak stal oficiálním logem Tally Weijl.
Mezi kráskami, které reprezentovali módu Tally, je například modelka Tori Praver, Ana Beatriz Barros či Erin Heatherton. V současné době prezentuje vánoční X-Mas kolekci Alexandra Richards.

Neváhejte a nechte se zhýčkat novou vánoční kolekcí oblečení Tally Weijl a nezapomeňte navštívit oficiální stránky: www.tally-weijl.com

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *