Supermodelka Gisele Bündchen je údajně těhotná

Napsal

Supermodelka Gisele Bündchen je údajně těhotnáObletovaná a celosvětově úspěšná supermodelka Gisele Bündchen (28) je těhotná. Svůj první přírůstek do málo početné rodiny čeká se svým manželem Tomem Bradym (31), se kterým navíc vychovává jeho syna Johna Edwarda Thomasze z předchozího manželství s Bridget Moynahan. První spekulace, které poskytl jeden z přátel páru uveřejnil server Radar Online.Gisele si Toma vzala při jednom z katolických ceremoniálů 26.února v Santa Monice. V té době byl navíc jejich obřad považován za velmi malý a intimní, tudíž byli pozváni jen blízcí přátelé a rodina.

Dva měsíce poté se však modelka s Tomem rohodli svůj slib zopakovat v jednom z jejich domů v Santa Terese na Kostarice. Na oslavu bylo pozváno celkem 25 hostů a pár dní předtím se v hotelu Milarepa konal oběd, kde počet hostů zůstal stejný.

„Je to legrační pár“, uvedl jeden z hostů, přičemž s lichotkami pokračoval. “ Vypadají opravdu bezstarostně a spokojeně…a jsou opravdu hodně zábavní. Jsou to pohodoví lidé.“

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *