Rihanna: Chci Britney pořádně naplácat

Napsal

Rihanna: Chci Britney pořádně naplácatPracovní spolupráce na hollywoodské plátně není žádnou vyjímkou, a to samé platí i co se hudby týče. Tentokrát by chtěla své síly spojit čokoládová zpěvačka Rihanna (23) společně s americkou kráskou Britney Spears (29), která opět ohlásila comeback v živých vystoupeních.

Rihanna, stejně jako Britne, je známá hlavně pro svoji tvorbu sexy videoklipů, proto by nebylo špatným nápadem dát tuhle dvojku dohromady. Je něco takového ale vůbec možné? Podle Rihanny ano.

„Doufám, že by to šlo,“ uvedla rodačka z Barbadosu v rozhovoru s rádiem Z100. „Chtěla bych Britney pořádně naplácat.“

Rihanna, která svým hitem S & M drtí všechny příčky světových hitparád se objevila v radio show Elvise Durana, kde navíc také hovořila o své světové premiéře nového remixu písně, na kterém spolupracovala právě s Britney.

„Je to zvláštní. Britney nikdy remixy nedělá. Je vážně skvělé, že o tuto spolupráci tolik stála,“ uvedla Rihanna. “ Opravdu s tou písničkou chtěla začít, ale když ji musela zazpívat, byla úplně o něčem jiném. I tak ale chtěla být její součástí. Je to opravdu velmi vzácné, protože nikdy neuvidíte jen tak dvě pop umělkyně spolupracovat na jedné písni.“

Spolupráce s Britney však nevyšla ze zpěvaččiny hlavy, nýbrž od fanoušků: „Ve snaze udělat remix, to muselo být něco velkolepého. Ptala jsem se svých fanoušků, s kým by chtěli, abych spolupracovala a Britney bylo jedno z nejpopulárnějších jmen.“

Ačkoliv je velmi pravděpobodné, že i přes tuto spolupráci budou obě zpěvacky dál pokračovat ve svých sólových dráhách, nelze vyloučit, že pro založení kvalitní dívčí skupiny má Rihanna dobře našlápnuto: „Říkejte nám R & B, “ dodává z legrace.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *