Pánské polobotky pro dámy

Napsal

Polobotky už dávnou nejsou výsadou mužů. Módní svět zareagoval na požadavky žen a vytvořil novou módní složku – boty, které připomínají pohodlnou pánskou polobotku, ale barvami a designem odpovídají hravosti žen. Báječně se nosí, jsou pohodlné a šarmantní.womensbrogues

Pokud se rozhodnete nový obuvnický trend vyzkoušet, zapomeňte na nudné barvy. Nejdůležitější je vybrat si takové, které budou jiné, zazáří. Na podzim můžete zkusit odstíny mechu, indigo modrou nebo starorůžovou. Botky najdete v kůži, semiši i textilu. Střihy připomínají viktoriánskou Anglii a taky trochu oxfordskou módu.

K čemu polobotky nosit

Pánské polobotky propojují ženský a mužský styl, a stejně tak to musíte dělat i v případě kombinace s oblečením. Nebojte se vzít si je k úzké sukni po kolena, k zahnutým kalhotám a delšímu plášti. Vynosíte je ke klasickému trenčkotu. Pamatujte na jednoduché pravidlo. Nemusíte mít pánský styl oblečení, abyste si mohli vzít pánské polobotky. Ty mají pouze doplnit a revidovat britský módní styl.  Vaše oblečení může být ryze ženské a pánskými polobotkami jej doplníte.

dereklamautumnfallwinter2012nyfw19paulsmithlaceupsdrmartensbroguesA738449STF0ANM21

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *