Nicole Richie a Joel Madden: Svatba nebude!

Napsal

Nicole Richie a Joel Madden: Svatba nebude!Od té doby, se moderátorka a herečka Nicole Richie (28) zasnoubila spolu se svým dlouholetým přítelem, frontmanem skupiny Good Charlotte Joelem Maddenem (31), neustále kolují zprávy o jejich plánech říct si ano před zraky veřejnosti,  nyní se však na toto téma konečně dostalo pravdivé prohlášení od samotného zpěváka.Novinové plátky a časopisy jsou doslova plné tvrzení, že Nicole a Joel hodlají tento měsíc uzavřít své manželství, to však podle tohoto jednaatřicetiletého otce dvou dětí není pravda. Na otázku, zda s Nicole v červnu půjdou před oltář odpověděl stručně a jednoduše: „Absolutně ne. Vždyť jsme ještě ani nezačali plánovat,“ prozradil Joel.

Dále také uvedl, že přes celé letošní léto bude pracovat na svém turné po Evropě, proto on ani Nicole do svatby nijak nespěchají. V nynější době se tento slavný pár spíše soustředí na rozvíjení své rodiny.

Společně mají již druhé dítě, syna Sparrowa (9 měsíců), který kromě toho, že se z něj stává osobnost, také začíná mluvit: “ Je to s ním opravdu snadné, stejně jako s Harlow.  S oběma je to velmi jednoduché.“

Zatímco Nicole se o obě děti stará jako skutečná super máma, Harlow (2) čím dál tím více upozorňuje na věci, které ona může již provádět a její mladší bratříček ne. A pokud spolu rodiče nejsou pohromadě, neustále si píší přes slavný mikro blog twitter : „Nicole mi neustále píše hrozně divné věci . Je to vážně hloupé,“ uvedl se smíchem Joel.

I přesto je však pro Joela Nicole jedna z nejlepších žen co poznal, nejvíce si na ní cení také jejího důvtipu: „Má vážně skvělý smysl pro humor. Ten jí mateřství skutečně nevzal.“

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *