Neverland ukrývá ducha Michaela Jacksona

Napsal

Duch Michaela Jacksona se vrátil do milovaného Neverlandu! I takovéto dohady doprovázejí záznam z kamery, který vznikl v prostorách někdejšího útočistě zesnulého zpěváka a krále popu Michaela Jacksona, jehoš pohřeb se konal 7.července ve velkém stylu.

Vše se událo při natáčení dokumentu s názvem Inside Neverland, který pro svoji televizní talk-show připravoval Larry King spolu s Jacksonovým bratrem Jermainem. Když ve studiu promítali záznam z domu, na kterém Jermaine provází kameramana zařízenými usedlostmi, v pozadí jedné z místností byl vidět přecházející stín, který se podobal samotnému duchovi Michaela.

“Je to určitě Michaelův duch, který se vrátil do Neverlandu. Je to vzkaz, že jeho duch stále žije, ” píše se v debatě, kterou okamžitě rozvířily zveřejněné záběry.

Ač si Jermaine ani Larry King neuvědomili, že by bylo v domě něco zvláštního, z nahrávky, na které v sekundě prošel stín podobající se Michaelovi Jacksonovi se rázem stal internetový hit. Mnozí fanoušci píší, že jde skutečně o ducha MJ. Jiní zase tvrdí, že to byl jen pouhý stín, ale uznejte sami, že takový to stín se nepodobá stínu ode dveří, či něčemu podobnému, ale dal by se skutečně ztotožnit s lidskou postavou.

Veřejnost se s králem hudbení scény rozloučila v úterý 7.července. Šlo o velkolepou vzpomínku, která začla v 19:00 SELČ v Los Angeles a konala se na stadionu Staples Centre– přesně tam, kde Jackson nacvičoval choreografie a čísla na své připravované turné.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *