Nejlepší romantické filmy roku 2022

Napsal

Se začátkem roku přichází do kin také spousta novinek ze světa hororů, akčních filmů, sci-fi apod. My se zaměřili na romantické komedie, které milujeme snad všechny. A o jaké filmy byste rozhodně neměla přijít?

1.      Cyrano

Jestliže zbožňujete muzikály, tak by vám neměl uniknout film Cyrano v hlavní roli s Peterem Dinklage, Haley Bennett a Kelvinem Harrison Jr. Film je založený na hře Cyrano de Bergerac z 19. století. Ten pojednává o muž, co věří, že nikdy nemůže být se ženou, jíž miluje, a tak pomáhá jinému muži získat její náklonnost vlastním psaním.

2.      Vem si mě

Vem si mě je romantický film v hlavní roli s krásnou Jennifer Lopez, která si ve snímku zahrála téměř samu sebe – slavnou popovou hvězdu, která se dozví o záletnickém románku svého přítele Maluma. Na jednom ze svých koncertů si na truc vezme náhodného chlapíka, učitele matematiky v podání Owena Wilsona. Jak se bude jejich vztah vyvíjet?

3.      Chci tě zpátky

Už sám název filmu napovídá, že se jedná o romantiku jako vyšitou. Osudy herců Jenny Slate a Charlie Day se spojí poté, co se s nimi jejich polovičky rozešly a daly se dohromady. A tak tihle dva spojí své síly dohromady, aby nový pár rozdělili a zase získali svého a svou ex zpět. Co myslíte, podaří se jim to?

4.      Vstupenka do ráje

A teď jedno velké překvapení. Na filmových plátnech se objeví miláčci diváků Julia Roberts a George Clooney ve filmu Vstupenka do ráje, kde si zahrají rozvedený pár. Ten se snaží zabránit své dceři (Kaitlyn Dever), která si unáhleně chce vzít muže, jehož právě potkala během výletu na Bali.

Zdroj foto: www.pixabay.com

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *