Nehty: Co o vás vypovídá jejich barva? Možná se budete divit

Napsal

Patříte do týmu sexy červená nebo jste zdrženlivá a vybíráte si spíše nude odstíny? Ať už je vaše volba jakákoliv, výběr barvy o vás může hodně prozradit. Nevěříte? Tak schválně, jaké myšlenky se vám honí hlavou tehdy, když uvidíte někoho, kdo má nehty nalakované například neonovými barvami?

Červená

Jestliže obvykle tíhnete k červeným odstínům, pak můžeme s jistotou říct, že milujete šmrnc. Tato barva vypovídá o vašem sebevědomí, vášni a jiskře. Označí vás jako někoho, kdo je odvážný, dramatický, otevřený a nevyhýbá se ani záři reflektorů.

Zelená

Utíkají k vám vaši přátelé vždy pro radu? Když se vám někdo svěří se svým tajemstvím, nikdy ho nikomu neprozradíte? Pokud je vaše odpověď ano, pak vás to jistě táhne k zelené barvě. Ta je barvou zemitosti, klidu a bezpečí.

Nude

Zatímco neonové nehty jsou perfektní pro lidi, kteří chtějí vyniknout, nude odstíny si naopak vybírají lidé s vysloveně „nevybíravými“ povahami. Jsou vhodné pro ženy, které jsou okouzlující, ale zároveň dostatečně zdrženlivé. Jemně upravené nehty s neutrálními barvami jsou pro ženy, které dbají o sebe i o čistotu kolem.

Černá

Pokud je vaše oblíbená barva laku na nehty černá, neznamená to, že musíte být vyloženě rebelka. Černý lak na nehty znamená mnohem víc. Je to barva kreativity, a pokud jste někdo, kdo tuto barvu rád nosí, pak jste s největší pravděpodobností super kreativní a umělecký člověk.

Oranžová

Ženy, které nosí oranžový lak na nehty, jsou odvážné a impulzivní. Takové ženy jsou jakýmsi vůdcem skupiny, jsou vtipné a nebojí se bláznivých dobrodružství. Máte ráda oranžový lak na nehtech? Zřejmě jste také ráda středem pozornosti a nebojíte se vyjádřit svůj styl a je vám naprosto jedno, co si o vás kdo myslí.

Růžová

Patříte mezi ženy romantické, koketní a ženskost z vás jenom vyzařuje? V tomto případě s velkou pravděpodobností nejčastěji sáhnete po laku na nehty růžové barvy. Ta totiž prozrazuje, že máte jemnou, romantickou osobnost. Růžová také naznačuje, že jste elegantní, půvabná, distingovaná a necháte si záležet i na vašem chování.

Trefili jsme se? Nebo si barvu vybíráte podle momentální nálady?

Zdroj foto: www.pixabay.com

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *