Na veletrhu se WORLD OF BEAUTY & SPA vystavovatelé představí kosmetiku i aromaterapii

Napsal

Výrobky pro kosmetiku, kadeřnictví i zdravý životní styl představí tisíce vystavovatelů už po desáté na největším mezinárodním veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná od 3. do 4. září. Návštěvníci si tak za vystavovateli mohou přijít podívat do pražské O2 areny. Ta je vhodným prostorem nejen pro lidi, ale také pro prodejce z Čech i zahraničí.

Zájemce naláká prodlužování vlasů i nové metody modelování nehtů

„V nových prostorách bude veletrh zaměřen na trendy v kosmetických oborech, zkrášlování, modelaci obličeje i postavy“ sdělila serveru Extrakrása Anna Bělohlávková z veletrhu BEAUTY EXPO. Podotkla, že vystavovatelé představí téměř 350 značek produktů. Mezi nimi jsou například nové metody péče o pleť i v nehtové modeláři, dále metody zdobení nehtů, péče o nohy, zahušťování a prodlužování vlasů, tetování, permanentní make-up nebo třeba speciální přístroj, který například pomůže zformovat obličej i postavu.
„Všechny žhavé novinky v líčení, účesech i módě vznikající pod rukama našich i zahraničním mistrů slavných jmen budou k vidění po celý den na hlavním podiu,“ upozornila Bělohlávková s tím, že se na veletrzích WORLD OF BEAUTY & SPA prosazuje krása jako harmonie těla i duše.

Na výstavě se můžete informovat i o možnostech rekvalifikace

Zákaznice se tak od odborníků mohou přesvědčit, že masáže, aromaterapie a další relaxační metody, mohou lidem ulevit od každodenního stresu. Jak vysvětlila Bělohlávková, ocení je zejména ti, kteří uvažují o návštěvě relaxačních či lázeňských center. „Užitečné však mohou být i pro budoucí rekvalifikanty, jež zvažují doplnit si vzdělání právě o poznatky z tohoto oboru,“ dodala.
Na veletrhu vystavovatelé nabízejí rekvalifikace a možnost dalšího vzdělávání i v jiných oblastech, například kosmetika, vizážistika, kadeřnictví, nová nehtová modelář či podologie. „Za zmínku stojí také výukový kurz přírodních metod ve zdravotní péči jako je alternativní medicína, akupresura, čínská medicína, homeopatie, irisdiagnostika, sakrální terapie a mnoho dalších,“ popsala nabídku výstavy Anna Bělohlávková.

Součástí dvoudenního veletrhu jsou i soutěže

V pátek 3. záři se návštěvníci mohou zastavit u soutěže s názvem Otevřená česká mistrovská soutěž make-upu, která se uskuteční ve spolupráci s Unií kosmetiček a Pavlem Bauerem. „Lidé si zde mohou prohlédnout finalistky červnové soutěže z pražského Kaiserštejnského paláce,“ zmínila dále Bělohlávková a pozvala zejména ženy na soutěž Krásné ruce a nohy, kterou připraví Patricie Herrera. Jaroslav Fišar z Centra komplexní péče o nohy a tělo zase povede odbornou soutěž Nejkrásnější nohy, která bude otevřena v rámci Podiatrického dne. Pro vystavovatele je ve spolupráci se sdružením PROKOS připravena soutěž výrobků BEAUTY EXPO & PROKOS PRODUCTS AWARD.
Sobota bude ve znamení tradičního Mistrovství ČR a mezinárodního mistrovství v nail designu v kategoriích „gel“ a „acyl“. Vítěz pak postoupí do mezinárodního mistrovství v nail designu v Düsseldorfu.

Novinkou je Inspirace 2011

Úplně poprvé se bude konat soutěž otevřená kadeřnickému světu Inspirace 2011. Jak na závěr dodala Bělohlávková, na jarním veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA předvedli porotci, jmenovitě Blanka Hašková, Jan Hlaváček a Martin Louženský, vlastní účesové kreace, s nimiž se zapsali na podzimní první ročník soutěže.
Vítěz získá 100 tisíc korun a všichni finalisté navíc obdrží luxusní profesionální fén PARLUX 3800, vstupenku na veletrh, originální diplomy a další věcné dary. Ocení zejména možnost prezentace na podobných soutěžích v zahraničí.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *