Na koncert Macy Gray už od 9 eur

Napsal

Na koncert Macy Gray už od 9 eurUž tuto středu 27. května 2009 v poledne se začaly prodávat vstupenky na bratislavský koncert americké zpěvačky Macy Gray. Čtyřiadvacetiletá umělkyně s vlastním jménem Natalie Rene McIntyre zazpívá přesně za tři měsíce, tedy 27. srpna 2009, v klubu Icheba. Lístek na stání se dá v síti Ticketportal pořídit už za 9 eur. Pokud si chcete mimořádný koncert poslechnout vsedě, zaplatíte za tuto vstupenku 23 až 29 eur. Později by měly být k dispozici ještě tzv. VIP lístky a jejich cena se předpokládá necelých 50 eur.

Macy Gray vstoupila na hudební scénů v létě roku 1999 debutový albem On How Life is. Právě s ním zaznamenala obrovský úspěch na celém světě. V americkém žebříčků Billboard se s tímto albem vyšplhala na čtvrté místo a v britském dokonce dosáhla na příčku číslo tři. Známe hity jako Do Sometning, I Try, Still a Why Didn´nt You Call me pochází právě z debutového alba. Za skladbu I Try si před devíti lety odnesla prestižní cenu Grammy v kategorii Nejlepší ženský popový výkon.

Macy Gray nezůstala jen u zpívání. Naskytla se jí možnost i filmové kariéry, když se objevila ve filmu Training Day z roku 2001, o rok později ve snímku Spider-Man či Scary Movie 3 v roce 2003, kde ztvárnila svou postavu. Po debutovém albu následoval studiový počin s názvem The Id (2001), na kterém hostoval kromě jiných i kytarista John Frusciante z úspěšné hudební skupiny Red Hot Chili Proper nebo uznávaná zpěvačka Erykah Badu.
Zpěvačka svým nezaměnitelně chraplavým hlasem má na kontě ještě dvě studiové nahrávky – The Trouble with Beány Myslef (2003) a Big (2007).

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *