Moderní barvy pro manikúru v roce 2023: Trendy zůstává jemný odstín

Napsal

Stejně jako se mění trendy v oblékání i bytovém interiéru, novým módním stylům podléhá i barva a tvar nehtů. Zjistěte, jaké barvy a styly se budou v letošním roce nosit a co by vám nemělo uniknout.

Vaše ruce jsou jasnou vizitkou toho, zda o sebe pečujete. Proto pokud jsou vaše ruce jemné, hebké a nehty hezky upravené, první dojem jistě zanecháte skvělý. Tuto část těla byste neměli podceňovat, proto dbejte na upravené nehty a alespoň jednou za měsíc navštivte salon, kde vám manikúru na následující měsíc udělají. Máte tak jistotu, že vaše ruce budou upravené bez další věší námahy. Můžete se samozřejmě věnovat úpravě nehtů i v pohodlí domova, chce to však dostatek času a také preciznost, aby výsledek opravdu stál za to.

Přirozenost vévodí

Zatímco před lety byly největším módním trendem až nepřirozeně dlouhé nehty hranatých tvarů, dnes je tomu již jinak. Co nejvíce přirozené nehty, které vůbec neevokují náznak umělých nehtů, je tou nejlepší volbou. Ani délka už není nijak extrémní. Dlouhé nehty s kulatým tvarem nebo zakončením lehce do špičky se samozřejmě stále nosí, hodí se ale spíš do společnosti nebo na zvláštní příležitosti.

Zůstaňte u kratších, přirozených nehtů s kulatým tvarem. Vaše ruce budou vypadat upraveně, a přesto nikterak okázale. A pokud zvolíte také přirozený barevný tón, budete ho moci kdykoliv dobře sladit s vaším denním outfitem.

Jemné a pastelové tóny

V letošním roce se ve světě manikúry můžete těšit na jemné, veselé a pastelové barevné tóny. Odstíny se podobají sladkým bonbónům, oblíbeným surovinám v kuchyni nebo také drahým kamenům a léčivým minerálům. Fakt, že se i trendy posouvají zase zpátky k přírodě, je nevyhnutelný.

Veganské mléko

Také do trendů v manikúře se promítnou oblíbené produkty celého světa. Barva ovesného mléka nahradí klasickou bílou, které pro letošní rok nejspíš opravdu odzvonilo. Tato jemná bílá je mnohem přirozenější, skvěle také padne k opálené pokožce. Letní styl bude s touto trendy barvou vypadat skvěle.

Kyselá zelená

Pokud milujete barvy a nechcete se jich vzdát, vsaďte na odstín zeleného jablka. Tato velmi trendy barva nahradí v letošním roce neonové barvy, a tak si můžete být jistí, že zůstanete stále v moderním odvětví. Tento odstín zelené je velmi šťavnatý a hravý, je ale potřeba k němu správně zvolit i vhodný outfit. K něžným volánkům a romantickému outfitu se příliš hodit nebude.

Královsky modrá

Zkuste namísto jemných modrých tónů v pastelovém odstínu se toho nebát a zvolit jasně modrou. Vibrant blue barva, výrazný modrý odstín s perleťovým odleskem, je hitem letošního roku, můžete ji použít na mnoho způsobů. Hodí se na krátké i dlouhé nehty, můžete ji kombinovat i ve francouzské manikúře. Poměrně originální je také ombré s modrým nádechem. Tato barva vás zkrátka bude bavit a myslíme si, že si zaslouží místo na vašich nehtech pro letošní rok vícekrát.

Pro milovníky jemných tónů

Pokud naopak milujete nepříliš výrazné barvy, oblíbíte si letošní novinku v podobě hnědé. Odstín připomíná mléčnou čokoládu a bude slušet tmavým i světlým typům, dobře se sladí s barevnými i elegantními outfity. Pokud chcete tento trend dotáhnout do dokonalosti, zvolte k hnědé manikúře zlaté doplňky a šperky.

Trocha pastelu

Nechcete opustit oblíbený trend pastelových odstínů? Máme pro vás dobrou zprávu. Do letošního žebříčku trendy barev se dostala také jadeitová barva, která tak trochu nahrazuje jemnou mátovou barvu. Odstín tohoto polodrahokamu má evokovat návrat k síle přírody, síla léčivých kamenů je totiž opět vytažená jako jedno z témat. Navíc je barva velmi trendy a hodí se ke casual i zdobnějšímu stylu outfitů.

Zdroj foto: www.freepik.com

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *