Účesy: Jaké budou trendy v roce 2022?

Napsal

Zajímá vás, jaké střihy budou vládnout v roce 2022? Možná vás překvapíme, ale mezi oblíbené stálice patří ty účesy, které jsou již několik let osvědčené a stále velmi žádané. O které konkrétně jde?

Pixie

Pixie střih je stále velmi oblíbený, dokonce patří mezi nejžádanější účesy všech dob. A není se čemu divit, vždyť díky tomuto střihu si vlasy můžete upravit jakkoliv chcete. Pixie účes doplněný podtóny 90. let se vyznačuje krátkým střihem s delšími horními vlasy. Navíc je velmi univerzální, protože sedne téměř všem typům obličeje. Takže pokud chcete vypadat stále šik a strávit úpravou vlasů minimální dobu, pixie střih je skvělou volbou.

Účes ala Rachel Greenová

Tento účes je nezapomenutelnou klasikou, který proslavila oblíbená herečka Jennifer Aniston v populárním seriálu Přátelé. Postupně sestříhané vlasy rámující obličej ocení zejména ty, které potřebují zvýraznit kontury obličeje. Výhody tohoto střihu zná také manželka Justina Biebera, Hailey, která tu a tam dokonce na svém instagramovém účtu zveřejní trik, jak si tento střih zajistit sama.

Ofina

Ofina může bez velkého úsilí pozvednout váš vzhled o level výš. Je stále v kurzu, takže jestliže chcete oživit a podtrhnout váš vzhled, střih a kontury obličeje, směle do toho. Záleží pouze na vás, zda se rozhodnete pro hustou či lehkou ofinu. Vždy by měla korespondovat s vaším tvarem obličeje.

Pěšinka

Relativně přímočarý styl vlasů s pěšinkou uprostřed určoval v dnešní době mnoho žen. Pěšinka dominující uhlazenému mikádu Kendall Jenner až po objemné vlny krásné Gigi Hadid, je prostě top. Vyhněte se jí pouze v tom případě, že jsou vaše vlasy řídké a mají sklony k častější mastnotě. V tomto případě by to byl krok vedle.

Je jedno, jaký střih, barvu či účes zvolíte. Důležité je, abyste se v něm cítila svá a byla s ním maximálně spokojená.

Zdroj foto: www.pixabay.com

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *