Pozitivní účinky obličejové jógy

Obličejová jóga sice není tak rozšířená jako jóga tradiční, ale úplná novinka to také není. Možná už jste zhlédli nějaké video, kde se cvičenci (převážně ženy) různě pitvoří na kameru a pod tím stálo, že jde o obličejovou jógu nebo také obličejovou gymnastiku. K čemu je něco takového dobré?

Obličejová jóga má těch předností hned několik. A přitom ke cvičen nepotřebujete vůbec níc, dokonce ani speciálně vyčleněný čas. Cvičit totiž můžete kdykoliv a kdekoliv: doma při úklidu nebo při vaření, v autě cestou do práce nebo třeba večer ve vaně.

Ušetří vám peníze i bolest

Účinky obličejové jógy na pleť a hlavně na vrásky jsou takové, že zapomenete na botox nebo plastické operace. Sestava zahrnuje kombinaci cviků, masáže a relaxačních technik, díky nimž se pleť v obličeji vyhladí a napne, zpevní se mimické svaly, zvýrazní se linie, dokonce může upravit i rysy vašeho obličeje. Pleť je během několika cvičení výrazně zářivější a téměř zázračně omládne. Po vše bez bolesti a zadarmo, chce to jen denně chvilku provádět ty správné cviky.

Co všechno obličejová jóga dovede

Cvičení nejen vyhladí stávající vrásky, ale celkově zpomalí stárnutí kůže. Ty rozdíly před a po jsou až neuvěřitelné. Kromě toho, že zatočí s vráskami, velmi dobře si poradí i s akné. Díky obličejové gymnastice se dostanete do pohody, celkově se zklidníte a znovu se naučíte usmívat. Dobrá nálada a radost z vás bude vyzařovat, budete stále příjemně naladění. Možná se to zdá trochu zvláštní, ale obličejové cvičení vás opravdu pozitivně naladí a povzbudí. A jestli trpíte bolestmi hlavy, může být obličejová jóga způsobem, jak se bolesti zbavit.

Samozřejmě, že všechny tyto účinky se neprojeví ve vysoké intenzitě hned po prvním cvičení. Ale projeví se, chce to jen trpělivost. Zlepšení se dostavuje postupně, ale k viditelné změně dojde určitě.

 

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *