Podprsenka – na každý způsob

Napsal

Také bývá vaším zvykem si po náročném dnu odpočínout v oblíbeném obchodě s hadříky, jejichž cena stoupá a klesá zároveň? Pokud ano, určite se nechte inspirovat tímto článkem. Zapůsobíte po nákupu nejen na vaše sebevědomí, ale také na přítele, který z vás bude mít ohromnou radost.

 Podprsenka základem odívání

Z mnohých zkušenosít vyšlo najevo, že ženy zamíří po práci či obědu do obchodu se spodním prádlem, pokud vy ne,. zkuste se tam alespoń někdy podívat. Myslím, že nebudete zklamané, ba naopak.. Smutným faktem však je, že většina žen je uspěchaných, proto si svůj nákup náležitě nepromyslí, seberou co jim padne do oka a běží ke kase. Tohle je jedna z nejčastějších chyb, při kterých si ženy nakoupí a krásné prádlo potom zůstává ležet v šatníku. Ptáte se na důvod? Je to jednoduché…

Dvakrát měř, jednou řež!

Podle zjištění odborníků nosí sedm z deseti žen nesprávnou velikost jejich podprsenky, což je dost smutné nejen pro vás, ale také pro samotné poprsí. Ženské tělo se během života mění – tloustne, hubne, žena porodí, tvaruje se cvičením, kojí, to všechno bývá důsledkem toho, že ženy nosí nesprávnou velikost, proto dámy pozor! Jedna z nejdůežitějších věcí je, abyste se čas od času přeměřila ať už sama, nebo specialistou. Specializované prodejny mají vyškolený personál, který vám ochotně a rád pomůže. Většina žen si však takto poradit nenechá a měří se doma, čímž to také není úplně přesné, ale lepší než nic. Vždy proto neodmítejte pomocnou ruku, může vám to uškodit. Pokud se rozhodnete na domácí měření, krejčovským metrem si změřte obvod hrudníku těsně pod prsy, hlídejte si přitom však to, kde máte metr na zádech, při tom se také dost chybuje.

Volba košíčků

Obvykle se velikost košíčků měří také pomocí krejčovského metra a to přes nejširší místo prsou. Zapamatujte si, že prsa by měly být v kočíšku rovnoměrně rozloženy, neměly by vás na žadném místě tisknout nebo dřít kůži o košíček. Pohodlí je také základ. Z mnohých podprsenek poté vznikají vyrážky, proto skutečně doporučujeme důsledný výběr.

Důležitý je váš šatník

Máte pocit, že vlasně nevíte, jaká vaše prsa jsou? Dobrá rada zní “přiléhavé tričko či halenka”. Ano, toto je vynikající řešení pro to, abyste při zkoušení podprsenky viděly její siluetu, a tedy i vzhled vašich prsou. Pokud ráda nakupujete podprsenku na zvláštní účely – večerní šaty s holými rameny, korzety apod. Vezměte si je do obchodu, nemusíte se bát, že byste působila divným dojmem, protože toto je zcela běžná věc. Zjištění těsně před tím, než se v nových šatech někam vydáte, že podprsenka pod oblečením nesedí jak má, vám už nepomůže, proto se toho držte.

Materiál – věnujte mu pozornost

Zajímalo by vás, co upředňostňuje většina žen? Prozradíme vám to! Bavlna a mikrovlákno, to je to, co ženy milují. Na každodenní nošení jsou totiž nejen pohodlné, ale i přuzpůsobivé. Krajka je sice na oko velmi lákavá a působí sexy, ale neposkutuje už takové pohodlí. A jak už jsme zmiňovaly, můžete mít nepěknou vyrážku.

Musí vám sedět

Možná se to někomu nebude zdát, ale pokud si kupujete podprsenku, měly byste z ní odepnout ramínka a vyzkoušet si ji bez nich. Skloňte se a narovnejte, tento pohyb proveďte ještě několikrát. Prsa se pěkně rozloží a až potom si opět připněte ramínka. Uvidíte, že je to jeden z nejlepších a nejosvědčenějších triků, jak mít perfektní nejen podprsenku, ale i poprsí.

Je to vaše pohodlí

Vy milujete klasiku, ale větší oblibu si čím dál tím více získávají stylové podrpsenky, které jsou ušitě z více materiálů a vzájemně se překrývají. Tímto se docílí uplné zakrytí prsou a dodáte jím nejen zajímavý tvar, ale i pěkný vzhhled. Tohle všechno dělá spodní prádlo příjemnější na dotek. I širší ramínka přidají pohodlí při nošení.

Malá prsa – velký trik!

Pokud jste majitelkou drobného poprsí, už nemusíte zoufát. Touha po plném dekoltu není nemožná. Měly byste si vybírat opravdu jen kvalitní zboží. Podprsenky se speciálním push-up efektem nejsou již žádnou novinkou. Poříďte si ji a budete nadšené.

Jedna podprsenka je málo

Pohodlné spodní prádlo pro každodenní nošení tvoří pouze základ pro váš šatník. Neměla by však chybět prádlo na zvláštní příležitosti – podprsenka s odnímatelnými ramínky, na sportování a pod. Tady totiž platí pravidlo : “čím více, tím lépe”.

Různá velikost prsů

Máte také tento problém a děsíte se výběru? Obavy v tomto případě nejsou na místě. Ve většine případů je nerovnost sotva viditelná, i když vám to může připadat jako obrovský rozdíl. Podrpsenku byste měly vybírat podle většího z nich. Druhou stranu dorovnáte pomocí ramínka, které více napnete.

Drobné nedostatky – vyřešeny!

Jsme jen lidé, a proto se nám může stát, že né vždy vyjde všechno podle plánu. Malé nedostatky jsou například padaní ramínka, povolení obvodu, nebo jen pomačkané košíčky. Podobné a jiné další nehody mohou postihnout i vás. Stačí si s podprsenkou trochu pohrát a pomocí ramínek a zapínacích háčků se vám problém určitě podaří odstranit.Může se také přihodit, že vám z košíčků vyčnívají prsa, podprsenka přes záda nestojí tak jak by měla, máte na ramenech zářezy od ramínek. V takovém případě je také třeba upravit délku na ramínkách. Pokud se ani poté problému nezbavíte, měly byste se přeměřit a zvážit koupi nové podprsenky.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *